Mladší dorostenci remizovali v dohrávce s Pelhřimovem


FC Velké Meziříčí – FK Pelhřimov 2:2 (1:1)

Velkomeziříčští hráči zahájili utkání aktivně a již ve 2 min. Hibš v tváří tvář brankáři jen těsně minul. Bohužel platilo, nedáš, dostaneš. Z následného protiútoku hosté využili nedůrazu v obraně se ujali vedení. S rovnat skóre mohl o tři minuty později opět Hibš, který nepřesně zakončoval vydařenou akci Horkého. Co se mu nepovedlo v úvodu utkání to si, vynahradil v závěru. Ve 36.min. se dostal k odraženému míči a přesně zakončil 1:1. Jinak byl průběh prvního ovlivněn nepřesnostmi na obou stranách.

Úvod utkání opět domácí nezačali nejlépe. Po zbytečné ztrátě Lišky O. vprostřed hřiště, hosté využili brejku do nezkonsolidované obrany a ujali se vedení 1:2. Dlouho to vypadalo, že ač se velkomeziříčští hráči snažili sebevíc, vyrovnat se jim nepodaří. Ba naopak vlivem velkého množství nepřesností se do náznaku šancí dostávali hosté. Zlom nastal ve 65.min., kdy na hřiště přišel Ráček, který hru domácích oživil, a v 67.min. zajistil vyrovnání po zdařilé kombinaci s Vokurkou.

mladší dorost - MSDD sk. D
9. kolo: FC Velké Meziříčí - FK Pelhřimov 2:2 (1:1)
střelci: 36. Hibš, 67. Ráček
rozhodčí:
sestava: Bartošek- Heto, Hamřík, Hlávka, Juda - Chalupa (40. Vokurka), Nevoral, Liška O., Kurečka, (65. Ráček)– Horký, Hibš (60. Liška P.)
karty:
diváků:

<< zpět

Novinky

 

Činnost klubu je spolufinancována
z Programu MŠMT č.VIII:
Organizace sportu ve sportovních klubech

mistrovské utkání muži A 29. kolo:
FC Velké Meziříčí - FC Vikt. Otrokovice 2:4 (0:4)
branky: 2x Duba

mistrovské utkání muži A 17. kolo:
SK Uničov - FC Velké Meziříčí 2:2 (0:0)
branky: Demeter, Bouček

mistrovské utkání muži A 27. kolo:
FC Velké Meziříčí - 1.HFK Olomouc 3:2 (0:2)
branky: Smejkal, Duba, Dolejšmistrovské utkání muži B 22. kolo:
FC Velké Meziříčí B - Sokol KOšetice 1:0 (1:0)
branka: Polanský

Příští zápas

You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MySQL server version for the right syntax to use near 'and datum <= '259200' order by datum, poradi asc limit 0,20' at line 1