Mladší dorostenci na Žďár nestačili


FC Velké Meziříčí – FC Žďas Žďár nad Sázavou 1:2 (0:0)

Velkomeziříčští hráči odehráli na umělé trávě poslední mistrovské utkání na domácím hřišti v podzimní části sezony. Snaha o kombinační fotbal narážela buď na velice dobře hrající hostující obranu, nebo na nepřesnosti ve finální fázi. Přesto mohli jít domácí do vedení v 17.min.,jenže Hibš, kterého skvělou přihrávkou vysunul Lišky O. a šel sám na brankáře, těsně minul. Hosté pak hrozili z rychlého přechodu do útoku. Asi největší šanci měli po zaváhání brankáře Kučery ve 27.min., kdy minul centr z pravé strany a ten skončil na tyči.

Druhý poločas pak ovlivnila situace ze 42.min. kdy centr ze 30m podcenil Kučera, kterému na malém vápně propadl a zkoprnělí bránící hráči pouze sledovali jak se míč šourá za brankovou čáru. Domácím pak trvalo skoro 20.min. než si byli znovu schopní aspoň dvakrát za sebou přesně přihrát a tak se vymanit z tlaku hostí. Nutno dodat, že s vedením 0:1 v zádech se nikam také moc nehrnuli. Zvlášť když Kučera vypil kalich hořkosti do samého dna a v 64.min. nikým neatakován zaváhal při centru z půlky a umožnil hostům zvýšit na 0:2. Velkomeziříčští hráči se pokusili ještě utkání zdramatizovat, když krásnou střelou z rohu velkého vápna se trefil Heto. Byla to však pouze labutí píseň pro domácí.

mladší dorost - MSDD sk. D
13. kolo: FC Velké Meziříčí – FC Žďas Žďár nad Sázavou 1:2 (0:0)
střelci: Heto
rozhodčí:
sestava: Kučera - Heto, Hamřík, Hlávka, Juda- Chalupa (45. Kurečka), Nevoral, Liška O., Liška P.(50. Vokurka) – Krčál, Hibš (40. Horký).
karty:
diváků:

<< zpět

Novinky

 

Činnost klubu je spolufinancována
z Programu MŠMT č.VIII:
Organizace sportu ve sportovních klubech

mistrovské utkání muži A 29. kolo:
FC Velké Meziříčí - FC Vikt. Otrokovice 2:4 (0:4)
branky: 2x Duba

mistrovské utkání muži A 17. kolo:
SK Uničov - FC Velké Meziříčí 2:2 (0:0)
branky: Demeter, Bouček

mistrovské utkání muži A 27. kolo:
FC Velké Meziříčí - 1.HFK Olomouc 3:2 (0:2)
branky: Smejkal, Duba, Dolejšmistrovské utkání muži B 22. kolo:
FC Velké Meziříčí B - Sokol KOšetice 1:0 (1:0)
branka: Polanský

Příští zápas

You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MySQL server version for the right syntax to use near 'and datum <= '259200' order by datum, poradi asc limit 0,20' at line 1