Benfika hrála v derby s béčkem Třebíče nerozhodně


FC Velké Meziříčí B – HFK Třebíč B 1:1 (1:1)

Poslední zápas v podzimní části jsme hráli na umělé trávě s rezervním celkem Třebíče. Fotbal se hrál za velmi příznivého počasí.

V zápase jsme inkasovali velmi brzy, když v 5. minutě z dvaceti metrů napřáhl Válek a šajtlí poslal balon k tyči. Neuběhla ani minuta a bylo vyrovnáno. Liška po individuální akci prověřil Krubu, míč dokázal vyrazit jen k volnému Beranovi, a ten srovnal krok. Utkání se hrálo nahoru dolů. Do nebezpečné šance se dostal Krejčí, ale jeho střelu dokázal Kruba zlikvidovat. Hosté se dostávali taky do příležitosti skórovat, ale vždy do střeli se postavili obránci. V závěru poločasu se dostal do velmi slibné šance Vyskočil, ale jeho střelu na zadní tyč vytěsnil skvělým zákrokem Kruba.

Na začátku druhého poločasu vyzkoušel brankáře z 25 metrů Beran, ale jeho střelu Kruba zlikvidoval. V 53. minutě Vyskočil poslal dlouhý míč na zadní tyč k Žákovi, který ve stoprocentní šanci přestřelil bránu. O minutu později opět Vyskočil poslal dlouhý míč ze strany do vápna, kde míč zpracoval Beran, ale ten v gólové šanci nastřelil jen obránce. V 61. minutě po dlouhém pasu za naší obranu, šel sám na Dohnala Válek, ale ten nedokázal trefit bránu. O tři minuty později se dostal mezi obránce Palát, ale jeho finální střela byla zblokována na roh. Do další gólové šance se dostal Liška, ale jako ostatní nedokázal míč dostat do brány.

„V zápase padly celkem rychle dva góly. První poločas byl spíše spjatý taktikou. Ve druhém poločase jsme byli lepším týmem, ale nedokázali jsme ve stoprocentních šancích skórovat. Po neproměněných šancích jsme soupeři umožnili rychlé protiútoky, které nebyly naštěstí potrestány. Remíza proti Třebíči je velmi málo, zasloužili bychom si tři body," řekl po zápase trenér Libor Smejkal mladší.

muži B - 1.A třída sk. B
13. kolo: FC Velké Meziříčí B – HFK Třebíč B 1:1 (1:1)
střelci: 6. Beran – 5. Válek
rozhodčí: Šetek – Kříž, Nechvátal
sestava: Dohnal – Pospíšil, Halámek, Doucha, Netolický – Žák (56. Palát), Krejčí, Malec, Vyskočil – Liška, Beran
karty: Beran, Krejčí, Liška
diváků: 10

<< zpět

Novinky

 

Činnost klubu je spolufinancována
z Programu MŠMT č.VIII:
Organizace sportu ve sportovních klubech

mistrovské utkání muži A 18. kolo:
FC Velké Meziříčí - SK Spartak Hulín 3:2 (2:1)
branky: Dolejš, Mucha, Simr

mistrovské utkání muži B 17. kolo:
SK Kouty - FC Velké Meziříčí B 4:1 (2:0)
branka: Pech
ČK: Halámek

mistrovské utkání muži A 21. kolo:
MFK Vyškov - FC Velké Meziříčí 0:3 (0:1)
branky: 2x Simr, Dolejš

mistrovské utkání muži B 15. kolo:
SK Přibyslav - FC Velké Meziříčí B 1:3 (0:1)
branky: Komínek, Pech, Mužátko

Příští zápas

Datum: 22.4.2018
muži A - TJ Valašské Meziříčí (10:15)

Datum: 22.4.2018
muži B - TJ Nová Ves (14:00)

© FC VELKÉ MEZIŘÍČÍ | D.A.N. PRODUCTION | MCRAI