Dohrávku v Otrokovicích starší dorostenci prohráli


FC Viktoria Otrokovice – FC Velké Meziříčí 3:0 (1:0)

Dohrávku proti Otrokovicím jsme hráli ve středu na umělé trávě při plném osvětlení. K utkání jsme nastoupili v kompletní sestavě.

Do první nebezpečné akce se dostali v 15. minutě domácí, kdy Ponížil poslal míč mezi obránce Štefku Pokorného, a následně Petras šel sám na Jíchu, kterého fantastickým zákrokem zlikvidoval Jícha. V 17. minutě ztratil míč před půlkou Štefka, následně míč odebral Lomaka, který vystřelil jedovatou střelu k tyči, kde zaúřadoval Jícha a musel míč vytěsnit na roh. Z následného rohu vyrazil Jícha míč, ale pouze na Želetníka, který míč poslal před bránu Petrasovi, a ten hlavou poslal míč do úplně odkryté brány. Ve 22. minutě Voneš nepovedeným odkopem poslal Petrase do brejku, ale Jícha včasným vyběhnutím odkopl míč. Ve 23. minutě šel sám na brankáře Komínek, mohl se ho zeptat: ,,kam chceš míč umístit“, ale Komínek trefil jen stojícího brankáře. Ve 26. minutě Komínek poslal do běhu Bradáče, který šel sám, ale ten jako Komínek shořel na brankáři.

Na začátku druhého poločasu domácí Čík vymotal před vápnem naše 3 hráče, ale jeho koncovka skončila naštěstí nad bránou. V 52. minutě Mlýnek poslal nebezpečný míč do vápna, ale na poslední chvíli vykopl míč z vápna Voneš. V 61. minutě vyslal Štefka kolmicí do běhu Bártu, který postupoval sám na brankáře, ale Bárta střílel jen do brankáře. Následně brankář vykopl dlouhý míč na Číka, který šel sám na Jíchu a nedal mu žádnou šanci. V 71. minutě po akci Doucha, Votoupal a Krčál, střílel třetí jmenovaný krásnou střelu k tyči, ale brankář robinsonádou vyrazil míč na roh. V 78. minutě poslal dlouhý míč Láznička na Bártu, ale ten hlavičkoval jen do brankáře. V 81. minutě se zapomněl v ofsajdové pozici Voneš a byl z toho třetí gól, který vstřelil po sólu Čík.

Do utkání jsme vstoupili hodně vlažně, když jsme vůbec nereagovali na soupeřův pohyb. V závěru poločasu jsme měli mírnou převahu. Kdyby Komínek a Bradáč proměnili gólovky, tak by zřejmě vypadal zápas úplně jinak, ale fotbal se hraje na góly. Ve druhém poločase jsme začali hrát fotbal, ale to už bylo pozdě, protože si Otrokovice pohlídali závěr zápasu.

starší dorost - MSDD sk. D
12. kolo: FC Viktoria Otrokovice – FC Velké Meziříčí 3:0 (1:0)
střelci:

61. a 81. Čík, 17. Petras

rozhodčí: Bartoň – Polaštík, Mitáček
sestava: Jícha – Voneš, Štefka, Pokorný, Nápravník – Doucha, Votoupal (77. Hejtmánek) – Láznička, Ráček, Bradáč (62. Krčál) – Komínek (46. Bárta)
karty:
diváků:

40


<< zpět

Novinky

 

Činnost klubu je spolufinancována
z Programu MŠMT č.VIII:
Organizace sportu ve sportovních klubech

mistrovské utkání muži A 29. kolo:
FC Velké Meziříčí - FC Vikt. Otrokovice 2:4 (0:4)
branky: 2x Duba

mistrovské utkání muži A 17. kolo:
SK Uničov - FC Velké Meziříčí 2:2 (0:0)
branky: Demeter, Bouček

mistrovské utkání muži A 27. kolo:
FC Velké Meziříčí - 1.HFK Olomouc 3:2 (0:2)
branky: Smejkal, Duba, Dolejšmistrovské utkání muži B 22. kolo:
FC Velké Meziříčí B - Sokol KOšetice 1:0 (1:0)
branka: Polanský

Příští zápas

You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MySQL server version for the right syntax to use near 'and datum <= '259200' order by datum, poradi asc limit 0,20' at line 1