Zhodnocení sezóny 2011/2012 - starší žáci U15

Zhodnocení sezóny 2011/2012 - starší žáci U15


Začátek letní přípravy se uskutečnil v pondělí 18.7.2011 na umělé trávě. Po zařazení do nejvyšší žákovské soutěže SpSM (Sportovní Střediska Mládeže Jih) stál před námi nelehký úkol, zároveň velká výzva.

o přípravy a celou sezónu 2011/2012 starších žáků U 15 ( ročník 1997) se zapojilo celkem 18. hráčů. Z toho bylo 13 kmenových hráčů, 4 na střídavý start a 1 na hostování.

Co se týče podmínek v klubu, naší mladíci trénovali 3 x týdne, 1x na přírodní trávě a 2x jezdili do Jabloňova. Všechny mistrovské utkání sehráli na přírodní trávě. Tréninková morálka mužstva byla na velmi dobré úrovni, když se na tréninku účastnilo minimálně 13 hráčů mužstva.

Podzimní část: 14. místo 15 2 2 11 14:48 8 (- 3)

V podzimní části se nám moc nedařilo, mužstva dokázali, jen dvakrát vyhrát a dvakrát remízovat., ostatní utkání jsme prohráli. Historické první výhra v této soutěži se nám povedla, až doma v jedenáctém kole, když jsme porazili 4:0 Spartu Brno. Nejhorší utkání podzimní části, byla prohra doma se Zlínem 1:15.

Do zimní přípravy vstupovali naši žáci s odhodláním se na dobře na jarní část a pokusit se o zlepší hry i výsledků, než v podzimní části soutěže.

Součásti zimní přípravy, byli zimní halové turnaje. Naše mužstvo se zúčastnilo celkem čtyř halových turnajů, ve kterých se nám podařilo dvakrát vyhrát, šlo o turnaje v Třebíči a hlavě v domácím prostředí ve Velkém Meziříčí, když se tohoto turnaje, zúčastnilo devět mužstev ze soutěže SpSM a účastník Slovenské ligy ŠK SFM Senec.

V jarní části soutěže se mužstvu podařilo zvítězit v šesti utkání. Z toho pětkrát na domácím hřišti. Historického nejvyššího vítězství se podařilo naším hráčů doma, když jsme porazili Lišeň 5:0. Cenné vítězství si připsali mladíci Velmezu v utkáních s Hodonínem 2:1, Kroměříží 2:0 a Havlíčkovým Brodem 3:0 v tomto utkání, celý druhý poločas hráli v deseti i přesto dokázali vyhrát.

Nejcennější vítězství si přivezli naši žáci z Břeclavi, když v 5. minutě prohrávali 2:0 a nakonec zvítězili 3:2. Nejhorší porážku jara si přivezli naši svěřenci ze Slovácka 1:8, mužstvo Slovácka nakonec celou soutěž vyhráli.

Umístění v sezóně 11/12: 13. místo 30 8 3 19 39:85 27 (-19)


Žáci odehráli 30 soutěžních kol, celkem na hřišti strávili 2100 minut. V týmu se vystřídalo celkem 20 hráčů. Nejvíce minut na hřišti strávili tito hráči - Lukáš Vokurka 2045 minut, Dominik Hibš 2025, Tomáš Hamřík 1852 minut a Radim Liška 1840.

V sezóně2012/ 2013 absolvoval tým celkem 110 tréninkových jednotek, přičemž nejlepší účast měli Lukáš Chalupa 93%, Jakub Heto 92% a Radim Liška 91%.
Tým nastupoval nečastěji v tomto složení: Michal Kučera (Josef Bartošek) – Jan Heto,Tomáš Hamřík, Radek Hlávka, Dominik Hibš –Lukáš Chalupa, Lukáš Vokurka, David Karmazín (Patrik Liška), Radim Liška a Daniel Krčál.

Nejlepším střelcem našeho týmu se stal Radim Liška, který se trefil celkem 21x o další branky se postarali Daniel Krčál 10x, Lukáš Vokurka a Dominik Hibš 2x, Daniel Staněk, Pavel Těšík a Daniel Uhlíř 1x a jedna branka byla vlastní.

Závěrečná slova trenéra U 15 Libora Deketa:

"Zařazením do soutěže Sportovních Středisek Mládeže, se nám otevřela cesta, změřit síly s nejlepšími týmy na Jižní Moravě. Tým v této sezóně střídal dobré výkony s horšími. Byli utkání, kdy se nám dařilo, i nedařilo, ale mužstvo dokázalo, že jsou dobří hráči a že zařazení do této soutěže si váží.
Děkuji všem hráčům, za výbornou docházku a přístup v tréninkových jednotkách i mistrovských utkání.
Poděkovat bych chtěl také svému asistentu Janu Hetovi, který se mnou působil dva roky jako asistent a byl pro mě i mužstvo velkým přínosem. Chci mu popřát v nové funkci hlavního trenéra u mladšího dorostu, ať se mu daří.
Neposlední řadě bych poděkoval celému výboru a městu za podporu klubu FC Velké Meziříčí, všem sponzorů klubu, že věnují své finanční prostředky na fotbal „bez nich by nešlo“, také rodičům, dědečkům a babičkám, kteří nám po celou sezónu fandili a věřili nám."

Cíl do dalších sezón je jasný:

Vychovávat fotbalové talenty v našem klubu, připravit je na náročné soutěže mládeže, dále aby jednou nastoupili v prvním mužstvu v klubu, nebo ve vyšších soutěžích a dobře reprezentovali mateřský klub.

Realizační tým:
Hlavní trenér: Deket Libor
Asistenti trenéra: Heto Jan
Trenér brankářů: Simandl Zdeněk ml.

Autor: Libor Deket - trenér starší žáků U 15


Fotogalerie


<< zpět

Novinky

 

Činnost klubu je spolufinancována
z Programu MŠMT č.VIII:
Organizace sportu ve sportovních klubech

mistrovské utkání muži A 29. kolo:
FC Velké Meziříčí - FC Vikt. Otrokovice 2:4 (0:4)
branky: 2x Duba

mistrovské utkání muži A 17. kolo:
SK Uničov - FC Velké Meziříčí 2:2 (0:0)
branky: Demeter, Bouček

mistrovské utkání muži A 27. kolo:
FC Velké Meziříčí - 1.HFK Olomouc 3:2 (0:2)
branky: Smejkal, Duba, Dolejšmistrovské utkání muži B 22. kolo:
FC Velké Meziříčí B - Sokol KOšetice 1:0 (1:0)
branka: Polanský

Příští zápas

You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MySQL server version for the right syntax to use near 'and datum <= '259200' order by datum, poradi asc limit 0,20' at line 1