Mladší dorostenci obdrželi v dohrávce šest branek


FC Viktoria Otrokovice - FC Velké Meziříčí 6:1 (1:1)

Velkomeziříčští hráči své poslední utkání odehráli na hřišti čtvrtého týmu FC Viktoria Otrokovice. V prvním poločase byli hosté více než vyrovnaný soupeř. Díky včasnému přistupování a koncentrovanému výkonu v obraně nepouštěli domácí do vážnějších šancí. V 18.min. soupeř však přeci jen dokázal využit zaváhání, když vyražená střelu pohotově umístnil za Bartoškovy záda. Odpověď přišla záhy. Ve 20.min. prostrčil Liška R. mezi dvěma stopery na Horkého a ten z hranice velkého vápna zkušeně přehodil domácího brankáře. Zbytek poločasu se pak odehrál převážně ve středu hřiště s ojedinělými náznaky šancí.

Jestliže první poločas lze označit za vyrovnanou partii. Tak ten druhý za hru kočka s myškou. Velkomeziříčské hráče rozhodila sporná branka ze 46.min. kdy po nepřehledné situaci na malém vápně rozhodčí uznal branku, kdy domácí útočník hrál nejprve rukou a poté snad míč ani nepřešel celým objemem brankouvou čáru. Když navíc v 51.min. inkasovali po třetí, bylo prakticky o zápasu rozhodnuto. Od té chvíle bylo na hřišti pouze jedno mužstvo. Velkomeziříčští hráči působili odevzdaně. Proto není divu, že v jejich síti skončili ještě tři branky.

mladší dorost - MSDD sk. D
12. kolo: FC Viktoria Otrokovice - FC Velké Meziříčí 6:1 (1:1)
střelci: Horký
rozhodčí:
sestava: Bartošek- Heto, Hamřík, Hlávka, Chalupa - Krčál, Nevoral, Liška O.,Liška P.,(40. Kurečka). – Liška R., Horký (57. Novotný)
karty:
diváků:

<< zpět

Novinky

 

Činnost klubu je spolufinancována
z Programu MŠMT č.VIII:
Organizace sportu ve sportovních klubech

mistrovské utkání muži A 29. kolo:
FC Velké Meziříčí - FC Vikt. Otrokovice 2:4 (0:4)
branky: 2x Duba

mistrovské utkání muži A 17. kolo:
SK Uničov - FC Velké Meziříčí 2:2 (0:0)
branky: Demeter, Bouček

mistrovské utkání muži A 27. kolo:
FC Velké Meziříčí - 1.HFK Olomouc 3:2 (0:2)
branky: Smejkal, Duba, Dolejšmistrovské utkání muži B 22. kolo:
FC Velké Meziříčí B - Sokol KOšetice 1:0 (1:0)
branka: Polanský

Příští zápas

You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MySQL server version for the right syntax to use near 'and datum <= '259200' order by datum, poradi asc limit 0,20' at line 1