Mladší dorostenci obdrželi v dohrávce šest branek


FC Viktoria Otrokovice - FC Velké Meziříčí 6:1 (1:1)

Velkomeziříčští hráči své poslední utkání odehráli na hřišti čtvrtého týmu FC Viktoria Otrokovice. V prvním poločase byli hosté více než vyrovnaný soupeř. Díky včasnému přistupování a koncentrovanému výkonu v obraně nepouštěli domácí do vážnějších šancí. V 18.min. soupeř však přeci jen dokázal využit zaváhání, když vyražená střelu pohotově umístnil za Bartoškovy záda. Odpověď přišla záhy. Ve 20.min. prostrčil Liška R. mezi dvěma stopery na Horkého a ten z hranice velkého vápna zkušeně přehodil domácího brankáře. Zbytek poločasu se pak odehrál převážně ve středu hřiště s ojedinělými náznaky šancí.

Jestliže první poločas lze označit za vyrovnanou partii. Tak ten druhý za hru kočka s myškou. Velkomeziříčské hráče rozhodila sporná branka ze 46.min. kdy po nepřehledné situaci na malém vápně rozhodčí uznal branku, kdy domácí útočník hrál nejprve rukou a poté snad míč ani nepřešel celým objemem brankouvou čáru. Když navíc v 51.min. inkasovali po třetí, bylo prakticky o zápasu rozhodnuto. Od té chvíle bylo na hřišti pouze jedno mužstvo. Velkomeziříčští hráči působili odevzdaně. Proto není divu, že v jejich síti skončili ještě tři branky.

mladší dorost - MSDD sk. D
12. kolo: FC Viktoria Otrokovice - FC Velké Meziříčí 6:1 (1:1)
střelci: Horký
rozhodčí:
sestava: Bartošek- Heto, Hamřík, Hlávka, Chalupa - Krčál, Nevoral, Liška O.,Liška P.,(40. Kurečka). – Liška R., Horký (57. Novotný)
karty:
diváků:

<< zpět

Novinky

mistrovské utkání muži A 15. kolo:
FC Velké Meziříčí - TJ Jiskra Rýmařov 1:2 (0:1)
branka: Mucha
ČK: 24. Komínek

mistrovské utkání muži A 14. kolo:
FC Vikt. Otrokovice - FC Velké Meziříčí 2:0 (0:0)
ČK: 68. Dolejš

mistrovské utkání dorost 14. kolo:
FC Velké Meziříčí st. - FC Kyjov 1919 3:4 (2:2)
branky: 3x Sysel F.


FC Velké Meziříčí ml. - FC Kyjov 1919 1:2 (0:0)
branka: Bajer

mistrovské utkání muži A 10. kolo:
FC Velké Meziříčí - 1. SK Prostějov 1:2 (1:1)
branka: Dolejš

mistrovské utkání dorost 13. kolo:
MFK Vyškov - FC Velké Meziříčí st. 2:1 (0:1)
branka: Zedník


MFK Vyškov - FC Velké Meziříčí ml. 2:1 (0:0)
branka: Bajer

Příští zápas

You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MySQL server version for the right syntax to use near 'and datum <= '259200' order by datum, poradi asc limit 0,20' at line 1