Dorostenci nastříleli Líšni devět branek


První utkání na jaře jsme hráli na umělé trávě s Líšní. K zápasu jsme nastoupili úplně v kompletní sestavě. Líšeň se nacházela o bod za námi, tudíž se hrálo o šest bodů.

Do utkání jsme vstoupili velmi aktivně, když Polanský poslal centr do vápna k Pokornému, který z první střílel na bránu, ale jeho střela se odrazila k Bradáčovi, ale jeho střelu zlikvidoval brankář. Ve 14. minutě O. Liška posunul míč na Bradáče, který centroval míč na Lázničku do vápna, ale Láznička z úhlu trefil jen brankáře. O minutu později Ráček poslal míč do malého vápna k Ráčkovi, ale ten nedokázal trefit prázdnou bránu. Ve 24. minutě Polanský prošel pře tři obránce, ale jeho střela skončila na tyči. Ve 31. minutě jsme zahráli roh na krátko, kdy Polanský přihrál Ráčkovi, a ten poslal dlouhý míč do vápna na Votoupala, který důrazem poslal hlavou míč pod břevno. Neuběhly ani tři minuty a mohli jsme se radovat z druhého gólu, když Polanský dokázal projít přes obranu a sólovým únikem vstřelil svůj první gól v sezóně, kdy se vrací po vážném zranění. Do dalšího úniku se dostal opět Polanský, který poslal míč ve vápně pod sebe na Bradáče, ale Bradáč pouze trefil stojícího obránce. Ve 40. minutě vstřelila krásný gól Líšeň, když útočník vymetl naši šibenici. Ve 42. minutě se opět utrhl obraně Polanský a samostatný únik dokázal zužitkovat.

Na začátku druhého poločasu poslal Ráček dlouhý míč na Polanského, který míjel těsně bránu. Druhou střelu v zápase nedokázali proměnit hosté, když jejich střela letěla těsně nad břevno. V 64. minutě se odrazil míč k Lázničkovi, který propálil vše, co mu stálo v cestě. O dvě minuty později poslal Bradáč centr do vápna k Pokornému, ale ten jen orazítkoval břevno. V 68. minutě O. Liška poslal dlouhý centr na Lázničku, který trefil vyběhlého brankáře. V 70. minutě Polanský poslal krásný míč na Pokorného, který nedal vůbec brankáři šanci, když poslal míč k tyči. V 75. minutě Nápravník vyslal do ulice Ráčka, který našel před prázdnou bránou Polanského, a ten zkompletoval svůj ,,hattrick´´. O minutu později Polanský vymotal několik hráčů na lajně a následně posunul míč na Bradáče, který jedovatou střelou vsítil gól. V 85. minutě Pokorný prošel přes celou půlku a před vybíhajícím brankářem pohotově zakončil. Tečku za vydařeným zápasem udělal Polanský, který z ostrého úhlu vstřelil gól.

S utkáním jsem maximálně spokojen. Kluci dodržovali taktické pokyny a dobře řídili hru. Po celý zápas jsme byli lepším týmem a soupeři jsme nic vážného nedovolili. Zaslouženě jsme získali všechny tři body. Doufám, že tuto formu potvrdíme za týden v Bohunicích. Trenér - Libor Smejkal ml.

starší dorost - MSDD sk. D
17. kolo: FC Velké Meziříčí – SK Líšeň B 9:1 (3:1)
střelci: 33., 42., 75. a 88. Polanský, 70. a 85. Pokorný, 31. Votoupal, 64. Láznička, 76. Bradáč
rozhodčí: Linhart – Staněk, Denev
sestava: Jícha – Pokorný, Štefka, Doucha, Nápravník (81. Sysel) – Votoupal – Láznička, Ráček, Bradáč, O. Liška (70. Komínek) – Polanský
karty:
diváků:

10


<< zpět

Novinky

 

Činnost klubu je spolufinancována
z Programu MŠMT č.VIII:
Organizace sportu ve sportovních klubech

mistrovské utkání muži A 29. kolo:
FC Velké Meziříčí - FC Vikt. Otrokovice 2:4 (0:4)
branky: 2x Duba

mistrovské utkání muži A 17. kolo:
SK Uničov - FC Velké Meziříčí 2:2 (0:0)
branky: Demeter, Bouček

mistrovské utkání muži A 27. kolo:
FC Velké Meziříčí - 1.HFK Olomouc 3:2 (0:2)
branky: Smejkal, Duba, Dolejšmistrovské utkání muži B 22. kolo:
FC Velké Meziříčí B - Sokol KOšetice 1:0 (1:0)
branka: Polanský

Příští zápas

You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MySQL server version for the right syntax to use near 'and datum <= '259200' order by datum, poradi asc limit 0,20' at line 1