Mladší dorostenci dostali od Líšně čtyři branky


Ač tomu počasí moc neodpovídá, dorostenci konečně zahájili jarní sezónu. Bohužel ne zcela kompletní, za to s odhodláním poprat se o solidní výsledek. Tato snaha, jak se později ukázalo, jim však vydržela pouze první poločas. Po úvodním oťukávání se do první vyložené šance dostali hosté. Brankář Kučera však včasným vyběhnutím svůj tým podržel. Průběh celého utkání byl poznamenán velkým množství nepřesností a mnoho fotbalové krásy nenabídl. Domácí se sice snažili svého soupeře přehrát kombinační hrou, ale jejich veškeré snahy končily převážně nepřesnou finální přihrávkou nebo zbytečnou ztrátou míče. Hosté naopak hráli jednoduše, přímočaře a jejich hra nesla své ovoce. To první jim darovala velkomeziříčská obrana v 18. minutě, kdy Heto při standartní situaci nechal soupeře zcela volného a ten pohodlně překonal bezmocného brankáře. Ve 25. minutě se natahovali po druhém kousku, kdy po nedůrazu na malém vápně, hostující hráč nastřelil dřevno. Domácí hráči pak mohli vyrovnat ve 27.minutě, jenže Nevorala reflexivně vychytal brněnský brankář a tak první poločas skončil 0:1.

Do druhého poločasu vstoupili velkomeziříčští hráči katastrofálně. Nejprve Vokurka špatnou zpětnou přihrávkou poslal v 7.minutě hostujícího hráče do brejku 0:2 a z následné rozehrávky pro změnu Novotný svoji hrubkou daroval hostům samostatný nájezd 0:3. Po tomto K.O. bylo na hřišti už jen jedno mužstvo, domácí působili jako parta výletníků, za což byli po zásluze odměněni čtvrtou brankou v závěru. Pochvalu za předvedený výkon však zaslouží brankář Kučera, neboť nebýt jeho, tak utkání skončí mnohem větším debaklem.

mladší dorost - MSDD sk. D
17. kolo: FC Velké Meziříčí – SK Líšeň B 0:4 (0:1)
střelci:
rozhodčí:
sestava: Kučera - Heto, Novotný, Hlávka, Chalupa - Liška P., Nevoral, Vokurka (50. Ráček), Minařík (41. Liška O.) - Prchal (41. Horký), Mužátko
karty:
diváků:

<< zpět

Novinky

 

Činnost klubu je spolufinancována
z Programu MŠMT č.VIII:
Organizace sportu ve sportovních klubech

mistrovské utkání muži B 18. kolo:
FC Velké Meziříčí B - TJ Nová Ves 1:1 (1:1)
branka: Vlk
ČK: Vlk

mistrovské utkání muži A 22. kolo:
FC Velké Meziříčí - Valašské Meziříčí 4:1 (2:1)
branky: 2x Demeter, Dolejš, Simr

mistrovské utkání dorost 22. kolo:
FC Sparta Brno - FC Velké Meziříčí st. 1:0 (1:0)

FC Sparta Brno - FC Velké Meziříčí ml. 1:1 (0:1)
branka: Chalupa

mistrovské utkání muži A 18. kolo:
FC Velké Meziříčí - SK Spartak Hulín 3:2 (2:1)
branky: Dolejš, Mucha, Simr

Příští zápas

Datum: 28.4.2018
FC Odra Petřkovice - muži A (16:00)

Datum: 29.4.2018
AFC Humpolec - muži B (16:00)

© FC VELKÉ MEZIŘÍČÍ | D.A.N. PRODUCTION | MCRAI