19.8.2012

Velmez otočil zápas s favorizovanou Líšní

FC Velké Meziříčí - SK Líšeň 2:1 (0:1)

Vyjádření trenéra Smejkala: "Věděli jsme, že náš dnešní soupeř je výborný v ofenzívě, proto jsme nastoupili v rozestavení 4-5-1. Tím, že jsme zahustili střed hřiště a kombinovali na jeden nebo dva doteky, přecházeli jsme rychle přes krajní záložníky do protiútoku a zastavovali rozehrávku soupeře na polovině hřiště. Hosté sice vyhráli poločas 1:0, když trefili gól ze standartky. Pro nás bylo důležité, že jsme zápas nevzdali a hned na začátku druhé půle vyrovnali. Kluci hráli zodpovědně až do poslední minuty zápasu, výborně se nabízeli bez míče a dobrým pohybem přehrávali soupeře. Myslím si, že za dnešní výkon si vítězství zasloužíme."

více info

18.8.2012

Přátelské utkání s jihlavskou juniorkou

FC Velké Meziříčí - FC Vysočina Jihlava juniorka 4:5 (3:1)

Ve čtvrtek 16. srpna sehráli hráči Velmezu na hřišti v Dolních Heřmanicích přátelské utkání s juniorkou Vysočiny Jihlava.

více info

13.8.2012

FC Velké Meziříčí vs. SK Líšeň - VSTUP ZDARMA

Vstup na první domácí utkání, které se odehraje 19. srpna od 10:15 hodin je ZDARMA. Soupeřem Velmezu bude tým SK Líšeň.

více info

13.8.2012

Muži B v prvním zápase nové sezóny bez bodu

SK Sp. Štěpánov n. S. - FC Velké Meziříčí B 4:0 (1:0)

„ První poločas byl z naší strany dobrý, dokázali jsme zakombinovat a hráli jsme jako tým, ale ve druhém poločase jsme působili hlavně v roli sparingpartnera. Domácí zaslouženě vyhráli," řekl po zápase rozhněvaný trenér Libor Smejkal mladší.

více info

12.8.2012

Z hřiště nováčka nedovezl Velmez ani bod

SK Bystřice nad Pernštejnem - FC Velké Meziříčí 2:0 (0:0)

V sobotu na půdě nováčka z Bystřice nad Pernštejnem vstoupil náš tým do nového ročníku fotbalové divize D. Od úvodních minut jsme byli svědky svižné hry se šancemi na obou stranách.

více info

2.8.2012

Výročí 80. let od založení kopané ve Velké Bíteši

V rámci oslav 80. výročí založení kopané ve Velké Bíteši nastoupil tým FCVM A k dalšímu připravnému utkání s domácím FC Spartak Velká Bíteš.

více info

2.8.2012

Proběhla atestace umělé trávy

V průběhu července prošlo hřiště s umělou trávou atestací. Tu obdrželo na následující dva roky.

více info

21.7.2012

Vstup do přípravy mužům nevyšel

Muži A sehráli první přípravné utkání před nadcházející sezónou s týmem SK Líšeň. Zápas skončil lépe pro hosty, kteří jej vyhráli 5:2. Branky za Velmez vstřelili Kučera a Jaroš.

více info

20.7.2012

Muži se vrhli do předsezónní přípravy

V pondělí 16.července se společně vrhli do předsezonní přípravy Muži A i B. Trénovat budou třikrát týdně a sehrají několik přípravných utkání.

více info

21.7.2012

Zhodnocení sezóny 2011/2012 - muži B

Letní sezónu jsme začali 15. 7. 2011 na umělé trávě. Trénovali jsme 2x týdně (úterý a pátek) a zaměřovali jsme se hlavně na rychlostní vytrvalost s míčem. Během přípravy jsme absolvovali 3 přátelská utkání s Dobronínem, Janovicemi (1:1) a Okříšky (2:0). Tréninková docházka byla v letní přípravě velmi dobrá.V přípravě se zkoušeli hráči z dorostu, kteří vyšli minulou sezónu a hráči ze širšího kádru A týmu.