Bajer nastřílel Světlé nad Sázavou šest branek

FC Velké Meziříčí - FK Bohemia Světlá nad Sázavou 6:3 (4:1)

Dnes jsme sehráli těžké utkání proti soupeři FK Světlá nad Sázavou. V utkání nám vyšel úvod, kde pomocí rychlých brejků jsme v 16 minutě vedli už 3:0. Soupeř byl velice nepříjemný. I přes horší vstup do utkání nás neustále vysoko napadal a hrál ofenzivní fotbal. Zaostávali jsme v rychlosti a v důrazu. Začali jsme dělat individuální chyby a to soupeř dokázal potrestat v podobě kontaktní branky na 3:1.Díky pohotové rozehrávce přímého volného kopu jsme uzavřeli první poločas na konečných 4:1.Do druhé půle jsme museli udělat několik změn v rozestavení, kvůli zranění Mičky z 16 minuty utkání.
V druhé polovině utkání vyšel naopak úvod soupeři, kdy nás jednoduchým a důrazným fotbalem začal přehrávat. Díky jeho aktivitě snížil na 4:3 a utkání získalo  jiný náboj. Se soupeřem jsme v poli hráli vyrovnanou partii kde gólové šance byly na obo stranách.Klid na duši přišel v 63 minutě, kdy po důrazu Pacala v křidelním prostoru přišel do pokutového území centr, který dokázal Bajer proměnit. V 68 minutě dokázal potrestat chybnou rozehrávku stopera soupeře a ukončil utkání svou šestou brankou v zápase.
Utkání nám ukázalo, kde máme neustále problém a na čem musíme neustále v TJ pracovat.