Benfika doma padla s Hrotovicemi


FC Velké Meziříčí B – Sokol Hrotovice 0:4 (0:1)

Utkání jsme hráli na přírodní trávě. K záchranářskému souboji nás posílili hráči z A týmu. Pro zranění nemohl nastoupit Malec, Netolický a Veselý.
Na začátku prvního poločasu přihrál Furiš krásný míč do ulice na rozeběhlého Hutaře, ale ten střílel jen vedle brány. Ve 20. minutě se dostal v tváři tvář před brankáře Jíchu Salák, ale naštěstí střílel jen mimo bránu. O dvě minuty později Smejkal poslal z větší vzdálenosti míč na bránu, ale brankář Slatinský míč vyrazil na roh. Ve 23. minutě obešel Salák tři naše hráče a poté si narazil s Pokorným, ale Salákova střela z prvé skončila vysoko nad bránou. Ve 29. minutě zlikvidoval Jícha střelu zdálky vyslanou Furišem. Ve 37. minutě napřáhl z větší vzdálenosti Kafka, ale jeho jedovatou střelu vyrazil Slatinský na břevno a odtud se odrazil míč k nabíhajícím Vítkovi, který z prvé vystřelil na bránu, ale Slatinský excelentně vyrazil míč nohama mimo bránu. Ve 42. minutě poslal David roh do malého vápna, kde stál nepochopitelně úplně volný Salák, ale ten trestuhodně přestřelil bránu. Ve 44. minutě jsme obranným zákrokem naší obrany vyrazili míč mimo bránu a poté dokázal Pokorný projít lehce přes Malouška a následně přihrál míč Furišovi, který dokázal protlačit míč do brány, 0:1.
Na začátku druhého poločasu ve 48. minutě Kafka přihrál těžký míč do středu hřiště na Bradáče, kterému míč odebral rozeběhlý Furiš a následně postupoval sám na naší otevřenou obranu a těsně před středovou obranou vyslal do kolmice Saláka, který se nemýlil, 0:2. V 57. minutě se do vážné šance dostal po dlouhé době Liška, ale jeho střelu dokázal Slatinský zlikvidovat. V 62. minutě jsme zbytečně ztratili míč v ofenzivě, kde míč opět zachytil Furiš a následně po projití středem hřiště vyslal mezi obránci opět Saláka, který prostřelil brankáře Jíchu. V 67. minutě se dostal do gólové šance Kafka, ale tomu se míč před brankářem zasekl mezi nohama. V 76. minutě Furiš prošel z lajny do středu hřiště přes čtyři naše hráče a následný únik zakončil gólem, 0:4. V závěru zápasu dokázal obejít vyběhlého brankáře Večeřa, ale ten nedokázal poslat míč do prázdné brány.

„Utkáni se mi velmi špatně hodnotí, protože jsme dnes podali velice špatný výkon. Soupeř hrál velmi jednoduchý přímočarý záchranářský fotbal. Nedařily se nám finální přihrávky a na můj vkus jich teda bylo požehnaně. Zápas byl z naší strany pohybově katastrofální. Hrotovice předvedly bojovný výkon a zaslouženě i vyhrály " uznal po zápase trenér Libor Smejkal mladší.

muži B - 1.A třída sk. B
21. kolo: FC Velké Meziříčí B – Sokol Hrotovice 0:4 (0:1)
střelci:

44. a 76. Furiš, 48. a 63. Salák

rozhodčí: Beseda – Pojezný, Pfeifer
sestava:

Jícha – Maloušek (46. Vyskočil), Souček, Halámek, Kafka – Vítek (70. Kameník), Šimáček (46. Caha), Bradáč (56. Pokorný), Láznička – Liška, D. Smejkal (66. Večeřa)

karty: Souček, Vítek, Liška, Večeřa
diváků: 60

<< zpět

Novinky

 

Činnost klubu je spolufinancována
z Programu MŠMT č.VIII:
Organizace sportu ve sportovních klubech

mistrovské utkání muži A 29. kolo:
FC Velké Meziříčí - FC Vikt. Otrokovice 2:4 (0:4)
branky: 2x Duba

mistrovské utkání muži A 17. kolo:
SK Uničov - FC Velké Meziříčí 2:2 (0:0)
branky: Demeter, Bouček

mistrovské utkání muži A 27. kolo:
FC Velké Meziříčí - 1.HFK Olomouc 3:2 (0:2)
branky: Smejkal, Duba, Dolejšmistrovské utkání muži B 22. kolo:
FC Velké Meziříčí B - Sokol KOšetice 1:0 (1:0)
branka: Polanský

Příští zápas

You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MySQL server version for the right syntax to use near 'and datum <= '259200' order by datum, poradi asc limit 0,20' at line 1