Benfika doma remizovala s Jaroměřicemi


FC Velké Meziříčí B - TJ Destrukce Jaroměřice nad Rokytnou 1:1 (0:0)

Za pěkného počasí a poměrně slušné návštěvy začali lépe domácí mladíci. Po úvodní pětiminutovce hodil dlouhý aut T. Bublán, L. Liška míč prodloužil na malé vápno, kde V. Beran spálil velkou tutovku! Krátce na to, v 8. minutě, zatáhl balón po lajně J. Kafka, jeho centr našel hlavu Lišky, ale mával se ofsajd. Následovala hra mezi vápny, kde si pozorní hosté hru hlídali a čekali na šanci. Ta přišla ve 34. minutě. Po zaváhání domácí obrany přišel přímý kop, jehož provedení se ujal D. Hověz a pořádně protáhl R. Krubu v brance domácích. Za domácí mohl vzápětí odpovědět T. Staněk, ale ani jeho pěkný průnik přes dva hráče bezbrankovým stavem nepohnul.
Zajímavý fotbal pokračoval i po změně stran. První změnu brankového stavu přinesla 54. minuta. Dlouhý nákop hostí vypadl chybujícímu brankáři Krubovi z rukou a Filip Svoboda měl snadnou práci – 0:1. Domácí však bleskově odpověděli. Za dvě minuty uvolnil D. Krčál Lišku, ten byl ve vápně faulován vyběhnuvším K. Klubalem, který uviděl červenou kartu, a navíc se kopala penalta. Nerozhýbaného F. Piska překonal sám faulovaný Lukáš Liška a bylo to 1:1. Meziříčí soupeře v závěru zmáčklo a chtělo využít přesilovky, ale pozorně bránící hosté si to až do závěru pohlídali. Když už skoro slavili definitivní záchranu, přišel okamžik, který bude mít patrně pro Jaroměřice neblahé následky. V 90. minutě počtvrté v zápase střídali, sudí to přehlédli a pustili, a tak vše bude mít disciplinární dohru, která může Jaroměřice o důležitý bod připravit.

Hráči zápasu: L. Liška , D. Krčál - D. Hověz

Vyjádření k utkání:
Petr Munduch, Meziříčí B: Chtěli jsme povedenou sezónu doma zakončit výhrou ,ale hosté se na zápas dobře připravili a bylo vidět, že si přijeli pro bod záchrany. Do ničeho nás nepouštěli a sami naopak hrozili. Jaroměřice si bod vydřely a vcelku vzato si ho zasloužily.

muži B - krajský přebor
25. kolo: FC Velké Meziříčí B - TJ Destruk. Jaroměřice nad Rokytnou 1:1 (0:0)
 
střelci:

58. Liška (PK.) - 54. Svoboda

rozhodčí:

Tomášek - Porupka, Janovský 

sestava:

FC Velké Meziříčí B: Kruba - Polák, Maloušek, Liška, Beran (64. Vlk), Malec, Staněk (60. Mužátko), Krčál (85. Prchal), Bublán, Kafka, Halámek 

 

TJ Destrukce Jaroměřice nad Rokytnou: Klubal - Urbánek, Svoboda, Karásek, Karásek - Hutař, Palát, Svoboda (87. Konya), Hověz - Prokeš (79. Stejskal), Trnka (58. Pisk)  

karty:

Polák, Mužátko - Karásek, Karásek, Palát
ČK: 56. Klubal  

diváků: 50

<< zpět

Novinky

 

Činnost klubu je spolufinancována
z Programu MŠMT č.VIII:
Organizace sportu ve sportovních klubech

mistrovské utkání muži A 29. kolo:
FC Velké Meziříčí - FC Vikt. Otrokovice 2:4 (0:4)
branky: 2x Duba

mistrovské utkání muži A 17. kolo:
SK Uničov - FC Velké Meziříčí 2:2 (0:0)
branky: Demeter, Bouček

mistrovské utkání muži A 27. kolo:
FC Velké Meziříčí - 1.HFK Olomouc 3:2 (0:2)
branky: Smejkal, Duba, Dolejšmistrovské utkání muži B 22. kolo:
FC Velké Meziříčí B - Sokol KOšetice 1:0 (1:0)
branka: Polanský

Příští zápas

You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MySQL server version for the right syntax to use near 'and datum <= '259200' order by datum, poradi asc limit 0,20' at line 1