Benfika dostala doma čtyři branky

FC Velké Meziříčí B – TJ Sokol Herálec 1:4 (0:3)

Utkání se hrálo na umělé trávě. K zápasu nemohl nastoupit zraněný Halámek, Maloušek a na služební cestě odjetý Kafka.
Do první vážné šance se dostali hosté, centr Ptaszka si našel Najman, ale Jícha mu ho před zakončením sebral. Ve 14. minutě domácí špatně zahráli autové vhazování, Štefka s Pokorným si dávali přednost, následně Pokorný stáhl Slováčka a penaltu proměnil Boháč. Ještě hůř bylo s Meziříčím ve 37. minutě, kdy získal míč Naman, utekl Pokornému a zvýšil na 0:2. Snížit mohl Caha, ale na poslední chvíli ho zlikvidoval brankář. Do přestávky udeřil Herálec i potřetí. Po kombinaci Najmana s Uchytilem nacentroval druhý jmenovaný na nabíhajícího Boháče a ten vsítil laciný gól.
Po přestávce bylo vidět, že v kabině Meziříčí bylo rušno. Vítek vybojoval míč, našel ve vápně Lišku, který mířil přesně, 1:3. Poté se domácí deset tlačili před novice Pěníčka, ale to bylo z jejich strany vše. Najman mohl rozhodnout, ale netrefil prázdnou branku. Gólu se hrstka diváků dočkala až v 89. minutě, kdy si Štefka srazil míč do vlastní branky.

„Bohužel jsme předvedli hodně mizerný výkon. Většina hráčů se bojí něco vymyslet v ofenzivní části a konečnou zodpovědnost nechávají na ostatních, aby nic sami nezkazili. Velmi těžko jsme se dostávali do zakládání kombinačních akcí. Soupeř, který posílil o tři nové hráče z futsalové ligy (Chrudim), prokázal svoji kvalitu a zaslouženě vyhrál." řekl po zápase rozhněvaně trenér Libor Smejkal mladší.