Benfika dostala v Jaroměřicích tři branky


TJ Destrukce Jaroměřice nad Rokytnou – FC Velké Meziříčí B 3:0 (1:0)

Do utkání Benfika vstoupila velice aktivně a během prvních 5. minut si vytvořila mírný tlak. Paradoxně, ale v 6. minutě inkasovala. Po jasném a neodmávaném ofsajdu si za obranu naběhl Neumann a v nájezdu na Krubu, gólmanovi nedal šanci. Poté si hosté vytvořili mírný tlak. V 20. minutě hosté zahráli v pokutovém území rukou. Opět píšťalka sudího zůstala němá. V 22. minutě si i domácí vytvořili šance a po dobře zahraném rohu trefil Čermák hlavou břevno. Do poločasu mohla jít Benfika i do vedení, ale Liška ve 2 100% šancích selhal. Proto se šlo o poločase do kabin za stavu 1:0.
Ve druhé půli se Velmez snažil srovnat. Po 2 chybách ve středu pole, ale po nájezdech lacině inkasoval. Za zmínku stojí, že druhý gól byl znovu s velkou pravděpodobností s ofsajdu a Rosťa Kruba si za druhy poločas sáhl 3 krát na balon.
Vyjádření trenéra:
Zápas jsme si pohráli sami díky naší špatné koncovce a neproměňování šancí. Soupeř byl v tomto směru 100% a zaslouženě vyhrál. Mrzí mě, ale také přístup rozhodčích, kteří hrubě ovlivnili zápas přehlížením ofsajdu a některými dalšími spornými rozhodnutími.

muži B - krajský přebor
12. kolo: TJ Destrukce Jaroměřice nad Rokytnou - FC Velké Meziříčí B 3:0 (1:0)
 
střelci:

2x Neumann, Hověz

rozhodčí: Fabeš – Kůrka, Fridrichovský
sestava:

Jaroměřice - Klubal - Urbánek, Karásek, Karásek, Svoboda (82. Stejskal) - Hutař, Čermák, Hověz, Křivánek - Neumann (87. Melán), Hošek (75. Hambálek)

 

FC VM - Kruba - Polák, Mucha, Berka, Halámek (20. Maloušek) - Vítek, Bublan, Pokorný (63. Nevoral), Malec - Dufek (46. Beran), Liška

karty:

Beran, Vítek, Pokorný, Liška, Maloušek

diváků: 100

<< zpět

Novinky

 

Činnost klubu je spolufinancována
z Programu MŠMT č.VIII:
Organizace sportu ve sportovních klubech

mistrovské utkání muži A 29. kolo:
FC Velké Meziříčí - FC Vikt. Otrokovice 2:4 (0:4)
branky: 2x Duba

mistrovské utkání muži A 17. kolo:
SK Uničov - FC Velké Meziříčí 2:2 (0:0)
branky: Demeter, Bouček

mistrovské utkání muži A 27. kolo:
FC Velké Meziříčí - 1.HFK Olomouc 3:2 (0:2)
branky: Smejkal, Duba, Dolejšmistrovské utkání muži B 22. kolo:
FC Velké Meziříčí B - Sokol KOšetice 1:0 (1:0)
branka: Polanský

Příští zápas

You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MySQL server version for the right syntax to use near 'and datum <= '259200' order by datum, poradi asc limit 0,20' at line 1