Benfika i podruhé skórovala až v závěru

Benfika i podruhé skórovala až v závěru


FC Velké Meziříčí - TJ Sokol Nová Ves 1:0 (0:0)

Domácí zápas jsme hráli na neutrálním hřišti v Borech, protože naše hřiště je stále v rekonstrukci. Do zápasu nastoupil na juniorský start Tomáš Bublan z Měřína.
Od samého začátku se hrál velmi kontaktní zápas. Nová Ves hrozila z dlouhých nakopávaných míčů za naši obranu. V prvním poločase se musel vyznamenat divizní brankář Invald, který zastoupil dva chybějící brankáře z Benfiky. Invald zneškodnil čtyři velmi nebezpečné šance hostů, když skvělými zákroky podržel náš tým. Poté se osmělili i domácí, ale Bradáčovi ke vstřelení gólu chyběla přesnost. Následně střílel Ráček a Veselý těsně vedle brány. V závěru zápasu se dostal do samostatného úniku Liška, ale toho těsně před střelou na bránu zneškodnil brankář Fuksa. Do kabin se šlo za vyrovnaného stavu.
Po přestávce byla k vidění vyrovnaná partie. Šance byly na obou stranách, ale nikdo z nich nedokázal vsítit branku. Když už se zdálo, že utkání skončí spravedlivou remízou, zpracoval míč ve vápně Ráček, posunul ho na střídajícího dorostence Nevorala a mladíček k velké radosti celé rezervy zařídil svému družstvu druhou výhru v sezóně.

„Hráli jsme s velkým aspirantem na postup do krajského přeboru. Utkání provázelo hodně kontaktních soubojů. V prvním poločase nás podržel brankář Invald. Mrzí mě, že jsme nedokázali proměnit v závěru poločasu alespoň jednu šanci ze tří šancí. Utkání by slušela remíza, ale za výhru jsem hodně šťastný." řekl po zápase velmi spokojený trenér Libor Smejkal mladší.

muži B - 1.A třída sk. B
2. kolo: FC Velké Meziříčí - TJ Sokol Nová Ves 1:0 (0:0)
střelci:

89. Nevoral

rozhodčí: Novotný – Pojezný, Kliner
sestava:

Invald – Malec, Halámek, Polák, Veselý – Bradáč – Vítek (80. Nevoral), Ráček, Jakeš (70. Souček), Bublan (60. Maloušek) – Liška

karty: Ráček, Bradáč
diváků: 60

<< zpět

Novinky

 

Činnost klubu je spolufinancována
z Programu MŠMT č.VIII:
Organizace sportu ve sportovních klubech

mistrovské utkání muži A 29. kolo:
FC Velké Meziříčí - FC Vikt. Otrokovice 2:4 (0:4)
branky: 2x Duba

mistrovské utkání muži A 17. kolo:
SK Uničov - FC Velké Meziříčí 2:2 (0:0)
branky: Demeter, Bouček

mistrovské utkání muži A 27. kolo:
FC Velké Meziříčí - 1.HFK Olomouc 3:2 (0:2)
branky: Smejkal, Duba, Dolejšmistrovské utkání muži B 22. kolo:
FC Velké Meziříčí B - Sokol KOšetice 1:0 (1:0)
branka: Polanský

Příští zápas

You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MySQL server version for the right syntax to use near 'and datum <= '259200' order by datum, poradi asc limit 0,20' at line 1