Benfika na závěr prohrála

Benfika na závěr prohrála


FC Velké Meziříčí B – TJ Ježek Rantířov 0:1 (0:0)

Utkání proti Rantířovu jsme hráli v pátek, protože nás druhý den čekal modelový zápas proti A týmu. Na začátku utkání se hosté dostali do velké příležitosti, ale útočník netrefil ideálně míč. V 11. minutě po PVK Ráčka se dostal do gólové šance Polák, ale ve výskoku poslal míč hlavou nad bránu. O dvě minuty později se dostal do samostatného úniku Vaněk, ale jeho následnou střelu výtečně zlikvidoval brankář Sysel. V 19. minutě zahrozili opět hosté, ale na poslední chvíli zastavil nebezpečnou šanci Maloušek. Ve 29. minutě se dostal do gólové šance Bouček, ale jeho střela skončila těsně vedle tyče. Hned na to se opět dostal Bouček do velmi slibné šance, ale střela skončila nad břevnem. V závěru poločasu Ráček obešel několik hráčů před velkým vápnem a poté vyslal krásnou střelu k tyči, ale robinsonádou zakročil brankář Krupica.
Na začátku druhého poločasu střílel Bouček mimo bránu. V 52. minutě nechali naši hráči naprosto volného Vaňka v malém vápně, který si zpracoval míč a propálil vše, co mu stálo v cestě. V závěru zápasu mohl srovnat Vítek, ale bohužel nedokázal překonat Krupicu.
„Po deseti zápasech jsme poprvé prohráli a hlavně hráči zažili první domácí porážku. Hráči už se spíše viděli na večerních oslavách historického postupu, místo toho, aby ještě dokončili zdárně poslední zápas v I. A třídě. Všem hráčům musím poděkovat za to, že jsme dokázali jako tým dokráčet až k postupu do krajského přeboru." řekl po zápase velmi spokojený trenér Libor Smejkal mladší.

muži B - 1.A třída sk. B
26. kolo: FC Velké Meziříčí B – Sokol Hrotovice 0:1 (0:0)
 
střelci:

52. Vaněk

rozhodčí: Niederle – Krulík, Škorpík
sestava:

FC VM - Sysel – Maloušek (57. Jakeš), Halámek, Polák (46. J. Kafka), Malec – Vítek – Bradáč, Ráček, Pokorný (46. Nevoral), Bouček – Liška

 

Rantířov - Krupica – Kalný, Cibulka, Vostál (66. Chroustovský), Cabúk, Oberreiter, Vlček, Vaněk, Kovačík (73. Fous), Vacek, Horáček

karty:

Ráček, Liška

diváků: 50

<< zpět

Novinky

 

Činnost klubu je spolufinancována
z Programu MŠMT č.VIII:
Organizace sportu ve sportovních klubech

mistrovské utkání muži B 18. kolo:
FC Velké Meziříčí B - TJ Nová Ves 1:1 (1:1)
branka: Vlk
ČK: Vlk

mistrovské utkání muži A 22. kolo:
FC Velké Meziříčí - Valašské Meziříčí 4:1 (2:1)
branky: 2x Demeter, Dolejš, Simr

mistrovské utkání dorost 22. kolo:
FC Sparta Brno - FC Velké Meziříčí st. 1:0 (1:0)

FC Sparta Brno - FC Velké Meziříčí ml. 1:1 (0:1)
branka: Chalupa

mistrovské utkání muži A 18. kolo:
FC Velké Meziříčí - SK Spartak Hulín 3:2 (2:1)
branky: Dolejš, Mucha, Simr

Příští zápas

Datum: 28.4.2018
FC Odra Petřkovice - muži A (16:00)

Datum: 29.4.2018
AFC Humpolec - muži B (16:00)

© FC VELKÉ MEZIŘÍČÍ | D.A.N. PRODUCTION | MCRAI