Benfika prohrála derby v Budišově


FC Budišov-Nárameč – FC Velké Meziříčí B 1:0 (0:0)

Velké derby jsme hráli za velmi početného publika diváků.Na začátku zápasu v 15. minutě poslal Hort dlouhý PVK za naší obranu na rozeběhlého K. Nováčka, který nedokázal v gólové šanci trefit bránu. Ve 24. minutě Hortův PVK vytěsnil brankář Jícha perfektním zákrokem na roh. V závěru poločasu se dostal k míči Vítek, který zatáhl míč do středu hřiště a následně vysunul křižným míčem do běhu Kameníka, který míč zpracoval, ale jeho jedovat střela orazítkovala bohužel jen vnější tyč. První poločas byl skoro bez šancí.
Na začátku druhého poločasu se dostal na Hortův roh nejvýše Švec, ale jeho hlavička skončila těsně nad břevnem. V 56. minutě Hort prostrčil míč do lajny na rozeběhlého T. Nováčka, ale toho na poslední chvíli zastavil čistým skluzem Malec. V 61. minutě dostal po zákroku druhou žlutou kartu a následně červenou kartu Kafka. O dvě minuty později opět Hort poslal míč do vápna na Švece, kterého zlikvidoval excelentním zákrokem Jícha a následnou dorážku domácích znovu vytěsnil mimo bránu. V 67. minutě Hort poslal dlouhý roh na volného Horkého, který jen orazítkoval břevno. V 79. minutě Hort poslal dlouhý míč za naší obranu na Horkého, který postupoval sám na bránu a těsně před vyběhlým Jíchou míč poslal podél jeho do brány, 1:0. O šest minut později Horký poslal míč na K. Nováčka, který jako Horký orazítkoval jen břevno.

„Zápas jsme odehráli na perfektně připraveném trávníku. První poločas byl vyrovnaný a hlavně bez větších šancí, až na Kameníkovu gólovku. Ve druhém poločase byl hlavní zlomový moment v 61. minutě, když byl vyloučen Kafka, který citelně oslabil naší hru. Soupeř toho následně využil a dočkal se i vítězného gólu." řekl po zápase trenér Libor Smejkal mladší.

muži B - 1.A třída sk. B
18. kolo: FC Budišov-Nárameč – FC Velké Meziříčí B 1:0 (0:0)
střelci:

79. Horký

rozhodčí: Šimák – Beseda, Kopřiva
sestava:

Jícha – Maloušek, Netolický, Halámek, Kafka – Malec – Vítek, D. Smejkal, Láznička, Kameník (70. Prchal) – Liška (80. Kuřátko)

karty:

Kafka, Halámek, Liška, Maloušek, ČK: Kafka (61.)

diváků: 200

<< zpět

Novinky

 

Činnost klubu je spolufinancována
z Programu MŠMT č.VIII:
Organizace sportu ve sportovních klubech

mistrovské utkání muži B 18. kolo:
FC Velké Meziříčí B - TJ Nová Ves 1:1 (1:1)
branka: Vlk
ČK: Vlk

mistrovské utkání muži A 22. kolo:
FC Velké Meziříčí - Valašské Meziříčí 4:1 (2:1)
branky: 2x Demeter, Dolejš, Simr

mistrovské utkání dorost 22. kolo:
FC Sparta Brno - FC Velké Meziříčí st. 1:0 (1:0)

FC Sparta Brno - FC Velké Meziříčí ml. 1:1 (0:1)
branka: Chalupa

mistrovské utkání muži A 18. kolo:
FC Velké Meziříčí - SK Spartak Hulín 3:2 (2:1)
branky: Dolejš, Mucha, Simr

Příští zápas

Datum: 28.4.2018
FC Odra Petřkovice - muži A (16:00)

Datum: 29.4.2018
AFC Humpolec - muži B (16:00)

© FC VELKÉ MEZIŘÍČÍ | D.A.N. PRODUCTION | MCRAI