Benfika prohrála s béčkem Vrchoviny


FC Velké Meziříčí - SFK Vrchovina B 1:2 (0:0)

V 7. kole jsme hráli další domácí derby a to s týmem Vrchoviny. Vrchovina se nacházela, tři body za námi. K zápasu nenastoupilo 5 hráčů s týmu.
Na začátku prvního poločasu ve 4. minutě se do velké příležitosti dostál D. Polák, ale jeho hlavičku v nadějné pozici zlikvidoval bránící Polnický. Ve 21. minutě PVK zahrával Caha, který na přední tyči našel volného Lišku, který nedokázal v náběhu trefit prázdnou bránu. O dvě minuty později ztratil Kameník zbytečně míč na půlce, následně Bronislav vysunul do brejku P. Sodomku, který udělal Jíchovi ve vápně kličku, ale na poslední chvíli dokázal Jícha střelu zneškodnit. Do další akce se dostali opět hosté, ale Jícha si dokázal excelentně poradit.
Ve druhém poločase ve 48. minutě Polnický u rohového praporku vybojoval míč, přihrál P. Sodomkovi, který se dokázal prosadit ve vápně přes D. Poláka a následně přihrával míč pod sebe do malého vápna k úplně volnému Buřvalovi, a ten dokázal vstřelit gól, 0:1. O pár minut později poslal Blažíček dlouhý centr na nabíhajícího Buřvala, ale jeho střelu dokázal zneškodnit Jícha. V 68. minutě Liška dokázal projít ve vápně přes dva obránce a poté přihrával pod sebe míč k Vítkovi, který nekompromisní střelou z první rozvlnil síť, 1:1. V 78. minutě vyrobil hrubku v malém vápně Halámek, který nedokázal zpracovat míč a následně se míč odrazil k Blažíčkovi, a ten bez problému dopravil míč do brány, 1:2. Poté měl na kopačce gólovou šanci Polák a Malec. V závěru utkání orazítkoval spojnici Buřval.
„Zápas nebyl pro diváka vůbec velkou pastvou pro oči. Po celý zápas obě mužstva více méně nakopávali dlouhé míče. Vůbec jsme nechodili do žádných kombinací, spíše jsme kazili jednoduché míče. Na bránu jsme vystřelili jen jednou a byl z toho gól. V bráně chytal hráč z pole a to je na tom smutný, když jsme nedokázali pořádně ohrozit jeho svatyni. Za náš výkon v tomto zápase bych se chtěl všem zúčastněným fanouškům omluvit. Příští týden v neděli jedeme k posledním Hrotovicím a já doufám, že tento zápas zvládneme ve všech směrech.," řekl po zápase rozčarovaně trenér Libor Smejkal mladší.

muži B - 1.A třída sk. B
7. kolo: FC Velké Meziříčí - SFK Vrchovina B 1:2 (0:0)
střelci:

68. Vítek – 48. Buřval, 78. Blažíček

rozhodčí: Šetek – Beseda, Porubka
sestava:

Jícha – Štefka, Halámek, D. Polák, Netolický – Kameník (55. Bouček), Vítek, Malec, Caha – Večeřa (59. Pokorný), Liška

karty: Netolický, Liška
ČK: Pokorný (87.)
diváků: 40

<< zpět

Novinky

 

Činnost klubu je spolufinancována
z Programu MŠMT č.VIII:
Organizace sportu ve sportovních klubech

mistrovské utkání muži B 18. kolo:
FC Velké Meziříčí B - TJ Nová Ves 1:1 (1:1)
branka: Vlk
ČK: Vlk

mistrovské utkání muži A 22. kolo:
FC Velké Meziříčí - Valašské Meziříčí 4:1 (2:1)
branky: 2x Demeter, Dolejš, Simr

mistrovské utkání dorost 22. kolo:
FC Sparta Brno - FC Velké Meziříčí st. 1:0 (1:0)

FC Sparta Brno - FC Velké Meziříčí ml. 1:1 (0:1)
branka: Chalupa

mistrovské utkání muži A 18. kolo:
FC Velké Meziříčí - SK Spartak Hulín 3:2 (2:1)
branky: Dolejš, Mucha, Simr

Příští zápas

Datum: 28.4.2018
FC Odra Petřkovice - muži A (16:00)

Datum: 29.4.2018
AFC Humpolec - muži B (16:00)

Datum: 4.5.2018
muži A - FK Hodonín (16:00)

© FC VELKÉ MEZIŘÍČÍ | D.A.N. PRODUCTION | MCRAI