Benfika prohrála s Moravcem

FC Velké Meziříčí B – TJ Moravec 1:2 (0:0)

K zápasu proti lídrovi I.B třídy Moravci nemohl nastoupit Maloušek, Liška, Vítek, Halámek a J. Kafka. Do utkání jsme vstoupili velmi aktivně a hned ve 3. minutě jsme kopali penaltu po faulu na Boučka, k penaltě se postavil Ráček, který orazítkoval tvrdou střelou břevno. Poté jsme si vypracovali několik gólových šanci, ale naše produktivita byla žalostná. Ve druhém poločase jsme se spíše zaměřovali na tvrdé souboje s hosty a atraktivnost zápasu šla stranou. Opět jsme měli i pasáže, že jsme zbrklostí ztráceli jednoduché míče. V závěru zápasu jsme soupeře přehrávali a zaslouženě i vstřelili gól. Hned po vstřeleném gólu jsme spálili další tři slibné gólové šance. V zápase se vážně zranil Ondřej Kafka, který nešťastně upadl a poranil si rameno. Přeji mu brzké uzdravení. Tento týden hrajeme v neděli ve 14:00 hod na umělé trávě proti Okříškám (krajský přebor).