Benfika prohrála v derby s Budišovem


FC Velké Meziříčí - FC Budišov-Nárameč 0:2 (0:1)

K zápasu jsme nastoupili bez 4 hráčů, kteří patří do základní sestavy. Hlavně obranu jsme museli nově poskládat.
Utkání jsme začali velmi aktivně, ale jen do 10. minuty. Postupně jsme znervóznili a nechali jsme hrát Budišov. V 11. minutě proletěl míč vápnem k osamocenému J. Hortovi, ale ten naštěstí míč netrefil ideálně. V 19. minutě jsme mohli skórovat, ale jedovatou střelu Večeři směřující do brány zblokoval obránce a následný odražený míč se dostal k Malcovi, který z prvé střílel na bránu, ale opět obránce míč zneškodnil. Ve 22. minutě po zahraném rohu, orazítkovali hosté břevno. Ve 31. minutě R. Hort poslal centr do vápna k Urbanovi, který nedokázal ve stoprocentní šanci vstřelit gól. O minutu později J. Hort postupoval na bránu, ale Vítek nedokázal J. Hortovi odebrat míč a těsně před brankářem poslal míč k tyči, 0:1. Ve 35. minutě Votoupal prošel přes Kozuně, ale jeho finální střela skončila nad bránou.
Na začátku druhého poločasu v 50. minutě jsme inkasovali zbytečně laciný druhý gól, když Urban poslal míč do vápna k Netolickému, který míč poslal hrudí před sebe na Jíchu, ale míč se dostal nešťastně k volnému Votoupalovi, který míč uklidil do brány, 0:2. V 58. minutě dostal dlouhý nákop K. Nováček za obranu, když dokázal přehodit vybíhajícího Jíchu, ale míč poté nedokázal uklidit do brány. V 64. minutě střílel Večeřa z větší vzdálenosti nad bránu. V 79. minutě Dufkův centr skončil u Lišky, ale ten trefil jen hruď brankáře.
„Utkání jsme začali velmi aktivně, ale postupně jsme nechali hrát hosty. V zápase Budišov předvedl svoji kvalitu a zaslouženě vyhrál, protože jsme vystřelili jen jednou na bránu a to nejde vyhrát. V zápase jsem postrádal 4 hráče ze základní sestavy. Doufám, že příští týden v Třebíči předvedeme lepší herní projev.," řekl po zápase trenér Libor Smejkal mladší.

muži B - 1.A třída sk. B
5. kolo: FC Velké Meziříčí - FC Budišov-Nárameč 0:2 (0:1)
střelci:

32. Hort, 50. Votoupal

rozhodčí: Prokop – Beseda, Nechvátal
sestava:

Jícha – Kozuň (46. Štefka), Netolický, D. Polák, Maloušek (70. Pokorný) – Láznička (59. Bouček), Vítek, Malec, Bradáč (75. Dufek) – Večeřa (64. Beran), Liška

karty:
diváků: 70

<< zpět

Novinky

 

Činnost klubu je spolufinancována
z Programu MŠMT č.VIII:
Organizace sportu ve sportovních klubech

mistrovské utkání muži B 18. kolo:
FC Velké Meziříčí B - TJ Nová Ves 1:1 (1:1)
branka: Vlk
ČK: Vlk

mistrovské utkání muži A 22. kolo:
FC Velké Meziříčí - Valašské Meziříčí 4:1 (2:1)
branky: 2x Demeter, Dolejš, Simr

mistrovské utkání dorost 22. kolo:
FC Sparta Brno - FC Velké Meziříčí st. 1:0 (1:0)

FC Sparta Brno - FC Velké Meziříčí ml. 1:1 (0:1)
branka: Chalupa

mistrovské utkání muži A 18. kolo:
FC Velké Meziříčí - SK Spartak Hulín 3:2 (2:1)
branky: Dolejš, Mucha, Simr

Příští zápas

Datum: 28.4.2018
FC Odra Petřkovice - muži A (16:00)

Datum: 29.4.2018
AFC Humpolec - muži B (16:00)

© FC VELKÉ MEZIŘÍČÍ | D.A.N. PRODUCTION | MCRAI