Benfika prohrála v Moravských Budějovicích

SK Moravské Budějovice - FC Velké Meziříčí B 3:1 (2:0)

Po úvodním náporu hostí se do vedení dostali domácí, když v 6. minutě Tomáš Kyzlink z pravé strany našel na penaltě volného Vojtěcha Duška, který z první poslal míč pod břevno -1:0. O chvíli později prodlužoval na malém vápně O. Busta hlavou trestný kop T. Kyzlinka, ale tentokrát byl hostující brankář na místě. Další spolupráce bratří Bustů skončila hlavičkou O. Busty nad brankou. Po půlhodině hry se dostali do rychlého úniku M. Pařízek s L. Stehlíkem, jenž však napálil pouze nohy padajícího brankáře.  Další branky se diváci dočkali ve 36. minutě, kdy O. Busta ideálně poslal do úniku Libora Stehlíka, ten nadvakrát překonal Simandla a určil, že domácí půjdou do kabin s dvoubrankovým náskokem - 2:0.
Druhý poločas zahájili aktivněji hosté, střelou pod břevno se prezentoval E. Smejkal, ale Jelínek ji bravurně vyrazil na roh. Poté se hra rozkouskovala zbytečnými fauly a nic pohledného k vidění nebylo. Závěr utkání však přinesl ještě dvě branky a to v 77. minutě, kdy se Ondřej  Busta dostal svým důrazem na malém vápně k míči, bodlem ho poslal do sítě a navýšil již na 3:0. Domácí brankář Jelínek přišel o vychytanou nulu v poslední minutě, kdy po chybě domácí obrany skóroval Vlastimil Beran, jenž těžil z nahrávky obvyklého brankáře hostí, dnes však střídajícího hráče v poli, Rostislava Kruby - 3:1. Dlouhá šňůra neproher Meziříčí tak skončila v Moravských Budějovicích.

Vyjádření k utkání:
Dneska se nám utkání nepovedlo. Nedařilo se nám v kombinaci, v soubojích jsme byli pozdě a nepřálo nám ani štěstí, takový den blbec. To nás ještě Simandl párkrát podržel. Krubu jsem vyzkoušel v poli, vím, že má výbornou kopací techniku. Vypracoval dvě šance, z toho jednu gólovou, možná jsem ho tam měl poslat dříve.