Benfika prohráli v derby s Třebíčí


FC Velké Meziříčí - HFK Třebíč B 0:3 (0:2)

Utkání jsme měli hrát na umělé trávě po domluvě s Třebíčí, protože na přírodní trávě hráli přípravky. Bohužel chlapské slovo Třebíč nedodržela, ale trvala hodinu před zápasem, že bude hrát jedině na přírodní trávě (zde Třebíč čekala). Hlavní hřiště mužů B je nahlášeno na přírodní trávu, tak nezbývalo nic jiného, než s rozhodčími zajed dolu na přírodní trávu, protože by jinak hrozila kontumace (toho chtěli hlavně hosté dosáhnout). Tímto se chci omluvit a hlavně poděkovat zbylým přípravkám a rodičům, že nám šli nápomoci a zbytek zápasu odehráli na umělé trávě. Třebíč by se měla stydět.
Do zápasu jsme vstoupili ve velké marodce a to bylo i na průběhu znát, protože ve 3. minutě brankář Kruba poslal dlouhý míč za naší obranu a následně si na míč naběhl Válek, který dokázal obhodit vyběhlého brankáře Jíchu a míč doputoval do prázdné brány, 0:1. Byla to pro nás velká sprcha. Ve 20. minutě Oberreiter našel ve vápně volného Válka, který stál ofsajdovém postavení, ale pomezní nechal hru běžet a Válek bez problému vstřelil druhý gól, 0:2. O pět minut později prošel centrovaný míč naším vápnem, ale nikdo nedokázal z naších hráčů na míč zareagovat a míč skončil u Matějka, který naštěstí míč vstřelil mimo bránu. Ve 26. minutě Vítek prošel z lajny až do vápna a následně poslal míč pod sebe na nabíhajícího Malce, který v gólové šanci nedokázal poslat míč do brány. Ve 31. minutě E. Smejkal poslal krásný PVK do malého vápna na Součka, ale ten hlavičkoval těsně mimo bránu. Ve 40. minutě prohrál hlavičkový souboj Láznička s P. Malým a druhý jmenovaný poslal střelu na Jíchu, který si snadno poradil.
Na začátku druhého poločasu v 55. minutě se dostal odražený míč k D. Smejkalovi, který z prvé napálil míč na bránu, ale ke vstřelení gólu mu chyběli centimetry. V 65. minutě Liška poslal ostrý centr do vápna na Malouška, ale ten hlavičkoval jen do náručí Kruby. V 69. minutě faulovat před hranicí vápna Láznička Oberreitra a na následný PVK se postavil P. Malý, který poslal míč padající do malého vápna, ale na velmi mokrém terénu míč sklouzl do brány, 0:3. Zbytek utkání se odehrávalo většinou ve středu hřiště.

„Zápas ovlivnila hlavně naše velká marodka, protože jsme nevěděli, jak pořádně hrát. Hra byla z naší strany nervózní a nepřesná. Utkání poznamenala třetí minuta, když jsme dostali úplně zbytečný gól. K utkání musel díky velké marodce nastoupit trenér mužů A Libor Smejkal starší a dva dorostenci, kteří měli již v ten den utkání v nohách. Nejvíce jsem zklamaný z přístupu Třebíče, která mě na plné čáře zklamala." řekl po zápase smutně trenér Libor Smejkal mladší.

muži B - 1.A třída sk. B
19. kolo: FC Velké Meziříčí - HFK Třebíč B 0:3 (0:2)
střelci:

3. a 20. Válek, 69. Malý P.

rozhodčí: Niederle – Fotr, Nejedlý
sestava:

Jícha – Maloušek (80. Benda), Netolický, Souček (46. Liška, 76. L. Smejkal st.), Láznička – Malec – Vítek, E. Smejkal, Bradáč, Kameník (74. Nevoral) – D. Smejkal

karty: Smejkal E.
diváků: 60

<< zpět

Novinky

 

Činnost klubu je spolufinancována
z Programu MŠMT č.VIII:
Organizace sportu ve sportovních klubech

mistrovské utkání muži A 29. kolo:
FC Velké Meziříčí - FC Vikt. Otrokovice 2:4 (0:4)
branky: 2x Duba

mistrovské utkání muži A 17. kolo:
SK Uničov - FC Velké Meziříčí 2:2 (0:0)
branky: Demeter, Bouček

mistrovské utkání muži A 27. kolo:
FC Velké Meziříčí - 1.HFK Olomouc 3:2 (0:2)
branky: Smejkal, Duba, Dolejšmistrovské utkání muži B 22. kolo:
FC Velké Meziříčí B - Sokol KOšetice 1:0 (1:0)
branka: Polanský

Příští zápas

You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MySQL server version for the right syntax to use near 'and datum <= '259200' order by datum, poradi asc limit 0,20' at line 1