Benfika rozhodla ve druhém poločase


FC Velké Meziříčí B - SK Moravské Budějovice 2:0 (0:0)

Za velice pěkného počasí se na kvalitním povrchu hrál spíše pohodový než bojovný fotbal. K vidění byla především kombinace ve středu hřiště, šancí příliš k vidění nebylo. Jedno z mála nebezpečí se odehrálo v 5. minutě, kdy přímý kop hostujícího J. Bendy poslal těsně vedle A. Svoboda. Pak převládala hra mezi vápny, domácí ani hosté se do ničeho příliš nepouštěli a nepříliš početná návštěva se spíše opalovala, než fotbalem vzrušovala.
Druhá půle již byla přece jen atraktivnější. Na vyšší rychlostní stupeň přepnuli hlavně domácí hráči. Jejich optická převaha přinesla šanci v 58. minutě. Po signálu z rohového kopu se v dobré pozici ocitl D. Polák, ale mířil nad. Následovala opět hra mezi šestnáctkami a vše podstatné přišlo v poslední čtvrthodince. Nejprve přišla sérii tří vydařených přímých kopů Budějovic, při kterých se zaskvěl domácí brankář David Sysel, který tak plnohodnotně zastoupil jedničku Meziříčí R. Krubu. Co hosté nezvládli, to domácí proměnili. V 80. minutě rozehrál přímák domácích skvěle L. Liška, balón našel hlavu Jakuba Vítka, a ten otevřel deset minut před koncem skóre – 1:0. Budějovice se následně vrhly za vyrovnáním a podruhé inkasovaly. V 87. minutě odvrátil pohotový Polák hlavou míč tak šikovně, že vyslal do úniku spoluhráče Dana Krčála, jenž se nemýlil a uzavřel tak plodnou závěrečnou pasáž – 2:0.

Petr Munduch, Meziříčí B: Utkání se odehrálo ve středu pole. Chyběla mi agresivita a nasazení, jinak se hrálo vcelku pohledné utkání. V poslední čtvrthodince to již mělo náboj a spravedlivá by byla remíza, ale soupeř své šance neproměnil a my jo a proto jsme vyhráli..

muži B - krajský přebor
23. kolo: FC Velké Meziříčí B - SK Moravské Budějovice 2:0 (0:0)
 
střelci:

80. Vítek, 87. Krčál

rozhodčí:

Müller, Mička, Půlpán

sestava:

FC Velké Meziříčí B: Kruba - Polák, Maloušek, Liška (77. Svoboda), Ráček, Bouček, Staněk (67. Mužátko), Krčál, Bublán, Vlk (70. Pech), Halámek 

 

SK Moravské Budějovice: Jelínek - Benda, Benda (90. Puchnar), Stehlí (25. Pařízek), Kyzlink, Šplíchal, Svoboda, Dušek, Kopeček, Švanda, Procházka 

karty:

Beran, Malec, Kafka - Kopeček 

diváků: 50

<< zpět

Novinky

 

Činnost klubu je spolufinancována
z Programu MŠMT č.VIII:
Organizace sportu ve sportovních klubech

mistrovské utkání muži B 18. kolo:
FC Velké Meziříčí B - TJ Nová Ves 1:1 (1:1)
branka: Vlk
ČK: Vlk

mistrovské utkání muži A 22. kolo:
FC Velké Meziříčí - Valašské Meziříčí 4:1 (2:1)
branky: 2x Demeter, Dolejš, Simr

mistrovské utkání dorost 22. kolo:
FC Sparta Brno - FC Velké Meziříčí st. 1:0 (1:0)

FC Sparta Brno - FC Velké Meziříčí ml. 1:1 (0:1)
branka: Chalupa

mistrovské utkání muži A 18. kolo:
FC Velké Meziříčí - SK Spartak Hulín 3:2 (2:1)
branky: Dolejš, Mucha, Simr

Příští zápas

Datum: 28.4.2018
FC Odra Petřkovice - muži A (16:00)

Datum: 29.4.2018
AFC Humpolec - muži B (16:00)

© FC VELKÉ MEZIŘÍČÍ | D.A.N. PRODUCTION | MCRAI