Benfika uhrála v Okříškách pouze remízu


SK Huhtamaki Okříšky - FC Velké Meziříčí B 0:0 (0:0)

K utkání dosud neporažených domácích jsme jako hosté přijeli s jasným cílem a to pokusit se o zisk prvního vítězství v krajském přeboru. Nahrávala nám k tomu i sestava posílená o některé hráče A týmu.
Od prvních minut bylo vidět, jakým směrem se bude utkání vyvíjet. Benfika začala velmi aktivně a hned od prvních minut převzala iniciativu ve hře. Postupně soupeře tlačila čím dál vice před jeho bránou. Za zmínku stoji pěkná střela Šuty z 12. minuty a slibně se rozvíjející akce z 15. minuty po levé straně, kdy po narážečce mezi Pokorným a Kafkou, druhý jmenovaný ztroskotal na dobře stojícím stoperu Vodovi. Ve 20 minutě přišla první velká šance, kdy po pěkném centru Vyskočila se před brankáře dostal Vítek, ale netrefil balon tak, jak si představoval. Poté ještě za zmínku stojí dvě pěkné střely Durajky a Šuty, ale ani jedna netrefila cíl. Rozhodující moment zápasu přišel ve 41. minutě, kdy po krásné kolmici Šuty šel sám na brankáře Kratochvil, ale těsně před vápnem byl stažen. Domácí hráč byl vyloučen a z následného trestného kopu nechal jen Beran vyniknout brankáře Fialu.
Do druhého poločasu jsme nastoupili s jasnou taktikou, zápas co nejdříve rozhodnout ale, opak byl pravdou. Začali jsme opět velmi aktivně a tlačili se před soupeřovu branku. Do velké šance se dostal v 48. minutě Kratochvíl, ale brankář ho vychytal. V 52. minutě se do vápna prodral Beran, který byl viditelně faulován, ale píšťalka rozhodčího zůstala němá. Poté hra upadla to průměru. My jsme se přizpůsobili hře domácích, začali nakopávat dlouhé míče a to naší hře vůbec nepomohlo. Úplně jsme odstoupili od dané taktiky. Za to nás mohl soupeř ztrestat, kdy v 86. minutě po dobře zahrané standartní situaci trefil břevno krubovy branky domácí hráč.
Zhodnocení trenéra: Za předvedenou hru v prvním poločase si celý tým zaslouží pochvalu. Kluci splnili pokyny přesně, jak jsme si řekli, jen chyběla ta třešnička v podobě gólu. Zato druhý poločas byl opak. Minimálně půl týmu bylo na vystřídání a vůbec jsme neplnili, to co jsme si o přestávce řekli. Vůbec nám nepomohlo vyloučení soupeře. Myslím si, že zisk 1 bodu v tomto zápase je pro nás ztrátou a měli jsme si odvést všechny body.  

muži B - krajský přebor
4. kolo: SK Huhtamaki Okříšky - FC Velké Meziříčí B 0:0 (0:0)
 
střelci:

 

rozhodčí: Niederle – Pojezný, Bouda
sestava:

Okříšky - Fiala - Brabenec, Voda, Ryšavý - Dočekal, Široký, Dočkal, Dubský, Jůza (84. Ryšavý) - Bastl (60. Rampír), Zeman (46. Benda)

 

FC VM - Kruba - Vyskočil, JKafka, Malec, Souček (70. Polák) - Vítek (77. Bublan), Šuta, Durajka, Pokorný - Kratochvíl, Beran (59. Liška)

karty:

Pokorný, Vyskočil
ČK: 41. Široký

diváků: 180

<< zpět

Novinky

 

Činnost klubu je spolufinancována
z Programu MŠMT č.VIII:
Organizace sportu ve sportovních klubech

mistrovské utkání muži A 29. kolo:
FC Velké Meziříčí - FC Vikt. Otrokovice 2:4 (0:4)
branky: 2x Duba

mistrovské utkání muži A 17. kolo:
SK Uničov - FC Velké Meziříčí 2:2 (0:0)
branky: Demeter, Bouček

mistrovské utkání muži A 27. kolo:
FC Velké Meziříčí - 1.HFK Olomouc 3:2 (0:2)
branky: Smejkal, Duba, Dolejšmistrovské utkání muži B 22. kolo:
FC Velké Meziříčí B - Sokol KOšetice 1:0 (1:0)
branka: Polanský

Příští zápas

You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MySQL server version for the right syntax to use near 'and datum <= '259200' order by datum, poradi asc limit 0,20' at line 1