Benfika vstoupila do krajského přeboru domácí remízou

FC Velké Meziříčí B - TJ Sapeli Polná 1:1 (1:1)

Poprvé v historii si mohla Benfika vyzkoušet krajský přebor a její protivníkem byly Sapeli Polná, kteří hrají svoje domácí utkání ve Stáji. Jednalo se o velmi kvalitního soupeře, protože v minulé sezóně skončili na 5. místě v tabulce.
Na začátku utkání neuběhla ani jedna minuta a na středu hřiště získal míč Szabó, který okamžitě našel za obranou rozběhnutého Matějíčka, který podél Simandla poklidil míč do sítě, 0:1. Ve 12. minutě Liška zahrál svůj roh na Součka, který přehlavičkoval Rychteckého a následně nedal brankáři šanci, 1:1. Ve 23. minutě Liška s Vítkem zahráli PVK, následně získal míč Liška, který poslal míč do vápna k nabíhajícímu Bublanovi, kterému na poslední chvíli vykopl míč z kopačky Tržil. Ve 37. Matějíček na levé straně prošel přes Malce a Součka, na penaltě svojí přihrávkou našel Dvořáka, jehož střelu směřující do brány zblokoval Halámek na roh.
Ve druhém poločase se spíše obě strany zaměřovaly na defenzivu, a proto vážnější šance vznikla až v 70. minutě, když Maloušek před vápnem získal odražený míč a následně vystřelil míč k tyči, ale na poslední chvíli se musel vyznamenat brankář hostů Koubek, který míč vyrazil na roh. V 78. minutě dlouhý výkop Koubka prodloužil hlavou Záškoda na Szaba, kterého vychytal Simandl a následnou dorážkou trefil Szabó boční tyč. V závěru zápasu PVK Dvořáčka směřující pod břevno vyrazil brankář Simandl excelentně na roh.

Smekám oběma týmům za předvedený výkon ve velmi horkém počasí. V prvním poločase jsme byli lepší my a ve druhém poločase byli naopak zase lepší hosté. Zápas podle mě skončil spravedlivou remízou." řekl po zápase nový trenér Benfiky Petr Munduch.