Benfika vstoupila do krajského přeboru domácí remízou


FC Velké Meziříčí B - TJ Sapeli Polná 1:1 (1:1)


Poprvé v historii si mohla Benfika vyzkoušet krajský přebor a její protivníkem byly Sapeli Polná, kteří hrají svoje domácí utkání ve Stáji. Jednalo se o velmi kvalitního soupeře, protože v minulé sezóně skončili na 5. místě v tabulce.
Na začátku utkání neuběhla ani jedna minuta a na středu hřiště získal míč Szabó, který okamžitě našel za obranou rozběhnutého Matějíčka, který podél Simandla poklidil míč do sítě, 0:1. Ve 12. minutě Liška zahrál svůj roh na Součka, který přehlavičkoval Rychteckého a následně nedal brankáři šanci, 1:1. Ve 23. minutě Liška s Vítkem zahráli PVK, následně získal míč Liška, který poslal míč do vápna k nabíhajícímu Bublanovi, kterému na poslední chvíli vykopl míč z kopačky Tržil. Ve 37. Matějíček na levé straně prošel přes Malce a Součka, na penaltě svojí přihrávkou našel Dvořáka, jehož střelu směřující do brány zblokoval Halámek na roh.
Ve druhém poločase se spíše obě strany zaměřovaly na defenzivu, a proto vážnější šance vznikla až v 70. minutě, když Maloušek před vápnem získal odražený míč a následně vystřelil míč k tyči, ale na poslední chvíli se musel vyznamenat brankář hostů Koubek, který míč vyrazil na roh. V 78. minutě dlouhý výkop Koubka prodloužil hlavou Záškoda na Szaba, kterého vychytal Simandl a následnou dorážkou trefil Szabó boční tyč. V závěru zápasu PVK Dvořáčka směřující pod břevno vyrazil brankář Simandl excelentně na roh.

Smekám oběma týmům za předvedený výkon ve velmi horkém počasí. V prvním poločase jsme byli lepší my a ve druhém poločase byli naopak zase lepší hosté. Zápas podle mě skončil spravedlivou remízou." řekl po zápase nový trenér Benfiky Petr Munduch.

odkaz na fotogalerii

muži B - krajský přebor
1. kolo: FC Velké Meziříčí B - TJ Sapeli Polná 1:1 (1:1)
 
střelci:

12. Souček – 1. Matějíček

rozhodčí: Tesař – Nováček, Rygl
sestava:

FC VM:  Simandl – Malec, Souček, Halámek, Maloušek (78. Kurečka) – Vítek – Mužátko (89. Brož), Beran, Krčál (59. Pokorný), Bublan - Liška

 

Polná: Krupica – Koubek, Takács, Tržil, Rychtecký (74. Zamazal) – Barák, Špendlíček, Brnický, Matějíček, Dvořáček – Záškoda (78. Vacek), Szabó (81. Koukal)

karty:

49. Krčál, 79. Kurečka, 86. Malec

diváků: 80

<< zpět

Novinky

 

Činnost klubu je spolufinancována
z Programu MŠMT č.VIII:
Organizace sportu ve sportovních klubech

mistrovské utkání muži B 18. kolo:
FC Velké Meziříčí B - TJ Nová Ves 1:1 (1:1)
branka: Vlk
ČK: Vlk

mistrovské utkání muži A 22. kolo:
FC Velké Meziříčí - Valašské Meziříčí 4:1 (2:1)
branky: 2x Demeter, Dolejš, Simr

mistrovské utkání dorost 22. kolo:
FC Sparta Brno - FC Velké Meziříčí st. 1:0 (1:0)

FC Sparta Brno - FC Velké Meziříčí ml. 1:1 (0:1)
branka: Chalupa

mistrovské utkání muži A 18. kolo:
FC Velké Meziříčí - SK Spartak Hulín 3:2 (2:1)
branky: Dolejš, Mucha, Simr

Příští zápas

Datum: 28.4.2018
FC Odra Petřkovice - muži A (16:00)

Datum: 29.4.2018
AFC Humpolec - muži B (16:00)

© FC VELKÉ MEZIŘÍČÍ | D.A.N. PRODUCTION | MCRAI