Benfika vyhrála i napočtvrté

Benfika vyhrála i napočtvrté


FC Velké Meziříčí B – SFK Vrchovina B 3:0 (1:0)

Utkání jsme hráli netradičně v 10 hod v neděli na umělé trávě. Do zápasu nemohl těsně před zápasem nastoupit Vítek, který měl zdravotní problémy s kolenem. Do zápasu nastoupili z Měřína Řezníček a Bublan.
Začátek prvního poločasu byl z obou stran velmi opatrný a nikdo se nehnal za vítězstvím. Do první nebezpečné šance se dostali domácí, když v 19. minutě si naběhl na Liškův roh Řezníček, ale ten poslal míč těsně vedle tyče. Ve 33. minutě poslal Liška levačkou dlouhý centr do vápna, kde nejvýše vyskočil Řezníček a hlavou k tyči nedal brankáři šanci, 1:0. V prvním poločase nebylo moc šancí.
Ve druhém poločase ve 49. minutě Bača fauloval u lajny Lišku a následný PVK poslal na první tyč, kam si naběhl cíleně Souček, který opět poslal míč k tyči, kde neměl brankář šanci, 2:0. V 59. minutě se poprvé osmělili hosté, když Šandera poslal dlouhý míč do vápna k nabíhajícímu Šmídovi, ale ten v dobré šanci trefil jen brankáře Jíchu. V 69. minutě viděl druhou žlutou kartu na Lišku velmi agresivně hrající Mrkos a musel okamžitě odejít do sprch. V 82. minutě Souček obešel na středu hřiště dva hráče, následně přihrál míč Bradáčovi, který okamžitě vyslal Součka do ulice, ale v gólové šanci trefil jen vybíhajícího brankáře. V 85. minutě Ráček mezi obránci našel střídajícího Nevorala, který v dobré pozici našel Lišku, který bez větších problémů poslal míč do prázdné brány a rozhodl tak o konečném výsledku, 3:0. V závěru zápasu ještě prověřil z větší vzdálenosti brankáře J. Kafka, ale jeho střela skončila těsně vedle pravé tyče.

„Utkání jsme hráli netradičně velmi brzy a nevěděl jsem, jak se s tím kluci vypořádají. Začátek utkání byl proto velmi opatrný a nepřesný na obou stranách. Soupeř kromě jedné vážné šance si vůbec nic nevypracoval. Utkání jsme opět zaslouženě vyhráli, protože jsme byli produktivnější. V následujícím kole hrajeme derby ve Žďáře nad Sázavou v 16:00 hod v sobotu, kde budeme chtít navázat na další dobré výsledky." řekl po zápase velmi spokojený trenér Libor Smejkal mladší.

muži B - 1.A třída sk. B
4. kolo: FC Velké Meziříčí B – SFK Vrchovina B 3:0 (1:0)
střelci:

33. Řezníček, 49. Souček, 85. Liška

rozhodčí: Rygl – Kliner, Křen
sestava:

Jícha – Malec, Halámek, O. Kafka, J. Kafka – Souček – Jakeš (72. Bradáč), Ráček, Pokorný (67. Nevoral), Řezníček (46. Bublan) – Liška

karty: Ráček, Jícha, Pokorný
diváků: 30

<< zpět

Novinky

 

Činnost klubu je spolufinancována
z Programu MŠMT č.VIII:
Organizace sportu ve sportovních klubech

mistrovské utkání muži A 18. kolo:
FC Velké Meziříčí - SK Spartak Hulín 3:2 (2:1)
branky: Dolejš, Mucha, Simr

mistrovské utkání muži B 17. kolo:
SK Kouty - FC Velké Meziříčí B 4:1 (2:0)
branka: Pech
ČK: Halámek

mistrovské utkání muži A 21. kolo:
MFK Vyškov - FC Velké Meziříčí 0:3 (0:1)
branky: 2x Simr, Dolejš

mistrovské utkání muži B 15. kolo:
SK Přibyslav - FC Velké Meziříčí B 1:3 (0:1)
branky: Komínek, Pech, Mužátko

Příští zápas

Datum: 22.4.2018
muži A - TJ Valašské Meziříčí (10:15)

Datum: 22.4.2018
muži B - TJ Nová Ves (14:00)

Datum: 28.4.2018
FC Odra Petřkovice - muži A (16:00)

Datum: 29.4.2018
AFC Humpolec - muži B (16:00)

© FC VELKÉ MEZIŘÍČÍ | D.A.N. PRODUCTION | MCRAI