Benfika vyhrála v Havlíčkově Brodu


FC Slovan Havlíčkův Brod B - FC Velké Meziříčí B 0:3 (0:0)

Důležitost utkání byla cítit i podle toho, že Velké Meziříčí podřídilo program B týmu na úkor Áčka, což není příliš častý jev, a pošetřilo na Slovácku klíčové hráče Demetera se Šutou. V prvním poločase však bylo utkání vyrovnané, dokonce s mírnou převahou domácích. Domácí tým si vytvořil jednu gólovou příležitost, ale střela Martina Švece byla zblokována. Do kabin se šlo za stavu 0:0, s čímž vůbec nebyl spokojen trenér hostů P. Munduch:“ Neměli jsme pohyb, bylo to statické a já musel zvýšit pořádně hlas“.
Také po změně stran se hrálo hlavně mezi vápny, ale hosté potvrdili svou zkušenost, kterou prezentovali právě R. Demeter a R. Šuta. Mladý tým Slovanu se dopustil v 53. minutě osudové chyby, když hostující L. Liška obral o míč váhajícího brankáře M. Beránka, který jej posléze fauloval, a Robin Demeter poslal hosty z následného pokutového kopu do vedení – 0:1. Hosté pak drželi míč i otěže ve svých rukách. Domácí měli snahu něco s utkáním ještě udělat, otevřeli hru, ale hosté hrozili brejky, jimž vévodil úniky po levé straně Demeterem. Ten zatáhl balón i v 76. minutě, dal pod sebe a Lukáš Liška zavěsil – 0:2. Na konečných 0:3 pak zvyšoval po další Demeterově akci Radim Šuta v 83. minutě.  Meziříčí vše vsadilo na zápas Benfiky a to se jim vyplatilo.

Vyjádření k utkání:
Petr Munduch, V.Mezičí B: Již v týdnu jsme se s trenérem A týmu p. Smejkalem dohodli, že víkendový program se podřídí nám. Vzhledem ke komplikované situaci, kdy se může stát, že budou padat čtyři týmy, jsme chtěli v Brodě spět za každou cenu. Moc často se nestává, že se A tým podřídí Béčku, ale je to jen ukázka toho, že to u nás funguje! Demeter se Šutou byli rozdílový hráči zápasu.

Hráči zápasu: Šuta, Demeter

odkaz na fotogalerii

muži B - krajský přebor
18. kolo: FC Slovan Havlíčkův Brod B - FC Velké Meziříčí B 0:3 (0:0)
 
střelci:

53. Demeter (PK), 76. Liška, 83. Šuta

rozhodčí: Pojezný, Rygl, Svoboda
sestava:

 

 

 

karty:

Svoboda, Fišer 

diváků: 110

<< zpět

Novinky

 

Činnost klubu je spolufinancována
z Programu MŠMT č.VIII:
Organizace sportu ve sportovních klubech

mistrovské utkání muži A 29. kolo:
FC Velké Meziříčí - FC Vikt. Otrokovice 2:4 (0:4)
branky: 2x Duba

mistrovské utkání muži A 17. kolo:
SK Uničov - FC Velké Meziříčí 2:2 (0:0)
branky: Demeter, Bouček

mistrovské utkání muži A 27. kolo:
FC Velké Meziříčí - 1.HFK Olomouc 3:2 (0:2)
branky: Smejkal, Duba, Dolejšmistrovské utkání muži B 22. kolo:
FC Velké Meziříčí B - Sokol KOšetice 1:0 (1:0)
branka: Polanský

Příští zápas

You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MySQL server version for the right syntax to use near 'and datum <= '259200' order by datum, poradi asc limit 0,20' at line 1