Benfika vyhrála ve Vladislavi a drží první místo

Benfika vyhrála ve Vladislavi a drží první místo


TJ Vladislav – FC Velké Meziříčí B 0:3 (0:1)

Další klíčové utkání jsme hráli ve Vladislavi, která má velké problémy se záchranou. Ve Vladislavi jsme hráli poprvé a pro naše hráče to bylo nové prostředí. My jsme jeli do Vladislavi s cílem vyhrát a získat všechny tři body v boji o první místo.
Naši hráči vstoupili do zápasu velice dobře, když v 16. minutě Vítek poslal křižný míč za obranu na rozeběhlého Boučka, který postupoval sám na brankáře P. Otrubu ml. a následně před ním vymetl krásně šibenici, 0:1. O minutu později Durajka před vápnem obešel několik protihráčů a vybídl Boučka ke střele, který jen těsně míjel levou tyč. V 19. minutě Polák pod tlakem udělal hrubku, kterou využil Řezáč a postupoval sám na brankáře Krubu, ale ten ho fantastickým zákrokem vychytal. Ve 31. minutě Polák fauloval nechtěně ve vápně Krátkého a pan rozhodčí Beseda ukázal na pokutový kop, ke kterému se postavil O. Venhoda, kterého vychytal perfektním zákrokem Kruba. Ve 36. minutě Liška zatáhl míč do vápna a následně přihrál míč pod sebe na nabíhajícího Durajku, kterého podrazil D. Ciprys a pan Beseda opět nařídil penaltu, kterou zahrál Ráček, ale jeho směr vystihl brankář P. Otruba ml.. V další akci se objevil Durajka, který z otočky míjel pravou tyč. Ve 42. minutě si Řezáč naběhl za obranu pro dlouhý aut a z úhlu orazítkoval zadní tyč, kterou ještě zneškodnil brankář Kruba. V závěru poločasu Ráček nacentroval míč do vápna, kde našel nabíhajícího Lišku, ale jeho hlavičku zneškodnil brankář.
Do druhého poločasu jsme vstoupili velmi aktivně a snažili jsme se o vstřelení druhého gólu a to se povedlo již v 52. minutě, kdy Bouček dostal míč do lajny, kde obešel Pavlíka a poté poslal míč do vápna na volného Ráčka, který z blízkosti prostřelil P. Otrubu ml. a vynahradil si tak svoji neproměněnou penaltu, 0:2. V 70. minutě po dlouhém autu propadl míč přes celé naše vápno až k L. Venhodovi, který trefil jen prostor, kde se pohyboval Kruba. V 72. minutě Bouček svým centrem našel ve vápně volného Ráčka, který střelou na zadní tyč nadal brankáři šanci, 0:3. V závěru zápasu střídající Jakeš odebral míč Krátkému, narazil si s Vyskočilem, ale jeho střela skončila vedle brány.
„V utkání jsme podali velmi dobrý výkon a snažili jsme se po celý zápas překonávat domácí defenzivu. Bohužel nemáme žádného střelce, který by proměnil penaltu, protože nikdo se k ní nehrne. Ve druhém poločase domácí přestali hrát a hru jsme mohli režírovat podle našeho gusta. Snažili jsme se o kombinace a hlavně jsme drželi míč na kopačkách, protože nám to soupeř usnadňoval. Naše vítězství je zcela zasloužené a jsem rád, že jsme získali plný počet bodů, který se bude hodit do posledních zápasů o první místo v tabulce. Tento týden budeme hrát v sobotu na domácím hřišti ve 14:00 hod s Rapoticemi, kteří se nachází na posledním místě tabulky." řekl po zápase velmi spokojený trenér Libor Smejkal mladší.

muži B - 1.A třída sk. B
21. kolo: TJ Vladislav – FC Velké Meziříčí B 0:3 (0:1)
 
střelci:

52. a 72. Ráček, 16. Bouček

rozhodčí: Beseda – Kuchyňa, Fryč
sestava:

Vladislav: P. Otruba ml. – Pavlík, O. Venhoda, P. Otruba st., D. Ciprys, P. Ciprys, Paločko, Zeman (71. Macek), Krátký, L. Venhoda, Řezáč

 

FC VM:  Kruba – Malec, Halámek, Polák, Maloušek – Vítek – Bouček (79. Nevoral), Durajka (66. Jakeš), Ráček, Bradáč (57. Vyskočil) – Liška

karty:

Kruba, Ráček, Liška

diváků: 30

<< zpět

Novinky

 

Činnost klubu je spolufinancována
z Programu MŠMT č.VIII:
Organizace sportu ve sportovních klubech

mistrovské utkání muži A 29. kolo:
FC Velké Meziříčí - FC Vikt. Otrokovice 2:4 (0:4)
branky: 2x Duba

mistrovské utkání muži A 17. kolo:
SK Uničov - FC Velké Meziříčí 2:2 (0:0)
branky: Demeter, Bouček

mistrovské utkání muži A 27. kolo:
FC Velké Meziříčí - 1.HFK Olomouc 3:2 (0:2)
branky: Smejkal, Duba, Dolejšmistrovské utkání muži B 22. kolo:
FC Velké Meziříčí B - Sokol KOšetice 1:0 (1:0)
branka: Polanský

Příští zápas

You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MySQL server version for the right syntax to use near 'and datum <= '259200' order by datum, poradi asc limit 0,20' at line 1