Benfika ztratila body doma s Vladislaví

Benfika ztratila body doma s Vladislaví


FC Velké Meziříčí B - TJ Vladislav

V 8. kole jsme poprvé hráli na domácí přírodní trávě proti nováčkovi soutěže Vladislavy. K utkání nemohl nastoupit pro nemoc Veselý a Jícha. Dále musel jet s dorostem Ráček a J. Kafka přijel těsně před koncem zápasu, díky pracovní vytíženosti.
Od začátku utkání bylo na Vladislavy vidět, že si přijela pro remízu, protože čekala na rychlé protiútoky a velice dobře bránila. Ve 14. minutě poslal Liška centr do vápna na Řezníčka, který mířil těsně vedle brány. O dvě minuty později Řezníček potáhl míč ze strany do vápna a následně vybídl přihrávkou Lišku, který ve skluzu nedokázal zachytit a to se ani nepovedlo na zadní tyči Vítkovi. V závěru zápasu zahrával z hranice velkého vápna PVK Liška, který trestuhodně přestřelil v dobré pozici bránu. První poločas moc šanci nenabídl, spíše se odehrával ve středu hřiště.
Na začátku utkání ve druhém poločase v 53. minutě Vyskočil udělal zbytečnou kličku do středu hřiště, kde ho dokázal odebrat o míč Orálek, který okamžitě vybídl Svobodu, který křižnou střelou dokázal překonat Simandla, 0:1. V 57. minutě zbytečně a trestuhodně zajel Pokorný na hostující půlce ostře do hráče a viděl svoji druhou žlutou kartu a musel se poroučet do sprch. O té doby jsme museli hru otevřít a hrát vzadu jen na tři obránce. V 76. minutě poslal Liška dlouhý centr do vápna, kde stál střídající Bradáč, který z prvé poslal míč pod břevno, 1:1. Nechtěli jsme se smířit jen s remízou a více jsme otevřeli hru. V 81. minutě poslal Liška roh do vápna na volného Vítka, který hlavičkoval jen mimo bránu. V 84. minutě Bradáč dokázal ve vápně projít přes obránce a následně vyzdvihl dorostence Nevorala, který v gólové šanci trefil jen brankáře.

„První poločas byl naprosto vyrovnaný a bez větších šancí. Ve druhém poločase jsme soupeři darovali gól a zbytečně jsme dostali hloupou červenou kartu. Podle mě byl fotbal nepřesný a hlavně pro diváka nezáživný, až na posledních 15. minut. Škoda, že jsme v 10 lidech v závěru zápasu nedokázali vstřelit gól. Pro nás je doma bod málo, ale vzhledem průběhu zápasu můžeme být rádi, že jsme dokázali vyrovnat. " řekl po zápase trenér Libor Smejkal mladší.

muži B - 1.A třída sk. B
8. kolo: FC Velké Meziříčí B - TJ Vladislav 1:1 (0:0)
 
střelci:

76. Bradáč – 53. Svoboda

rozhodčí: Šetek – Šimák, Beseda
sestava:

Simandl – Bouček, Halámek, O. Kafka (66. Nevoral), Vyskočil – Malec – Vítek, Pokorný, Jakeš (46. Bradáč), Řezníček (79. J. Kafka) – Liška

karty: Pokorný, ČK: 57. Pokorný
diváků: 70

<< zpět

Novinky

 

Činnost klubu je spolufinancována
z Programu MŠMT č.VIII:
Organizace sportu ve sportovních klubech

mistrovské utkání muži A 18. kolo:
FC Velké Meziříčí - SK Spartak Hulín 3:2 (2:1)
branky: Dolejš, Mucha, Simr

mistrovské utkání muži B 17. kolo:
SK Kouty - FC Velké Meziříčí B 4:1 (2:0)
branka: Pech
ČK: Halámek

mistrovské utkání muži A 21. kolo:
MFK Vyškov - FC Velké Meziříčí 0:3 (0:1)
branky: 2x Simr, Dolejš

mistrovské utkání muži B 15. kolo:
SK Přibyslav - FC Velké Meziříčí B 1:3 (0:1)
branky: Komínek, Pech, Mužátko

Příští zápas

Datum: 22.4.2018
muži A - TJ Valašské Meziříčí (10:15)

Datum: 22.4.2018
muži B - TJ Nová Ves (14:00)

© FC VELKÉ MEZIŘÍČÍ | D.A.N. PRODUCTION | MCRAI