Benfika ztratila v derby první body


FC Velké Meziříčí B - FC Budišov-Nárameč 1:1 (0:0)

Díky špatnému počasí jsme museli hrát derby proti Budišovu na umělé trávě.
Utkání začalo z obou stran velmi opatrně. Do první vážnější akce se dostal Jakeš po křižné přihrávce od Malce, ale střelou k tyči trefil jen postaveného obránce. Do nebezpečné šance se dostali i hosté, ale K. Nováček trefil jen boční síť. V závěru poločasu se dostal k odraženému míči Veselý, který krásnou střelou míjel těsně pravou tyč. Budišov nás ohrožoval zejména ze standardních situací, ale s těmi jsme si naštěstí dokázali poradit.

Na začátku druhého poločasu se hrál většinou fotbal uprostřed hřiště. Do druhého poločasu nastoupil Pokorný, který i rozhýbal střed hřiště. Hlavní moment se odehrál až v 71. minutě, když dostal míč za naši obranu Karel Nováček, který stál v jasném více než dvoumetrovém ofsajdovém postavení, ale pomezní nepochopitelně nechal hru běžet a následně byl K. Nováček dostižen a bohužel ve skrumáži nikdo nedokázal míč odkopnout a K. Nováček dokázal dokonat svoje dílo, 0:1. Hráče to zdravě naštvalo a v 76. minutě se dostal po krásné přihrávce do samostatného úniku Bouček, který dokázal bez větších problémů překonat brankáře Trnku, 1:1. V 80. minutě se dostal k dobré střelecké pozici Ráček, ale k jeho gólu chyběly milimetry, když brankář konečky prstů vyrazil míč na roh. Hned na to dostal před hranicí vápna Souček míč, ale místo střely k tyči trefil jen uprostřed stojícího Trnku. V 87. minutě jsme mohli dát vítězný gól, ale krásný centr od Lišky do malého vápna nedokázal ve stoprocentní šanci zužitkovat Malec, který hlavou minul trestuhodně bránu. Zápas tedy skončil 1:1.

„Dnešní zápas byl hodně o bojovnosti a přesnosti. V prvním poločase jsme zkazili mnoho jednoduchých přihrávek, které nás staly hodně sil. Budišov byl mírně lepším týmem. Ve druhém poločase jsme zvýšili tempo hry, ale v 71. minutě jsme dostali po jasném ofsajdovém postavení gól, který hodně ovlivnil zápas. Stál jsem na úrovni naší obrany, tak jsem to viděl naprosto přesně. V závěru zápasu jsme měli velký tlak, ale nedokázali jsme to zužitkovat. Nejvíce mě mrzí, že jsme nedokázali, ze tří vyložených šancí proměnit alespoň jednu šanci a zvítězit. Ztratili jsme tak zbytečně dva body na domácím hřišti. " řekl po zápase trenér Libor Smejkal mladší.

muži B - 1.A třída sk. B
6. kolo: FC Velké Meziříčí B - FC Budišov-Nárameč 1:1 (0:0)
střelci:

76. Bouček – 71. Nováček K.

rozhodčí: Šrámek – Zadina, Janovský
sestava:

Simandl – Malec, Halámek, O. Kafka, J. Kafka (65. Bouček) – Souček – Vítek (74. Bradáč), Ráček, Jakeš (54. Pokorný), Veselý – Liška

karty: Kafka J., Malec
diváků: 40

<< zpět

Novinky

 

Činnost klubu je spolufinancována
z Programu MŠMT č.VIII:
Organizace sportu ve sportovních klubech

mistrovské utkání muži A 18. kolo:
FC Velké Meziříčí - SK Spartak Hulín 3:2 (2:1)
branky: Dolejš, Mucha, Simr

mistrovské utkání muži B 17. kolo:
SK Kouty - FC Velké Meziříčí B 4:1 (2:0)
branka: Pech
ČK: Halámek

mistrovské utkání muži A 21. kolo:
MFK Vyškov - FC Velké Meziříčí 0:3 (0:1)
branky: 2x Simr, Dolejš

mistrovské utkání muži B 15. kolo:
SK Přibyslav - FC Velké Meziříčí B 1:3 (0:1)
branky: Komínek, Pech, Mužátko

Příští zápas

Datum: 22.4.2018
muži A - TJ Valašské Meziříčí (10:15)

Datum: 22.4.2018
muži B - TJ Nová Ves (14:00)

© FC VELKÉ MEZIŘÍČÍ | D.A.N. PRODUCTION | MCRAI