Dorost padl v Novém Městě


SFK Vrchovina - FC Velké Meziříčí 6:2 (2:0)

Vlivem několika zranění a nemoci odjeli velkomeziříčští hráči k utkání pouze v jedenácti lidech. Přesto, že to byl souboj dvou sousedů z tabulky, na hřišti to vypadalo zcela jinak. Soupeř hosty převyšoval ve všech směrech počínaje v práci s míčem a končejem bojovností. I přesto mohli jít velkomeziříčští hráči do vedení v rozmezí páté a třinácté minuty měli dvě nadějné příležitosti. Nejprve dobře kopnutý roh Nevorala proletěl jen těsně malým vápnem, aby v 15.min. po individuální akci Pecha, jak Nevoral tak i Prchal  ve velkém vápně pro váhali správný okamžik k zakončení. To však byla pro hosty labutí píseň. Jen díky štěstí a výborným zákrokům Michuta skončilo poločasové skóre na hratelných 2:0.
V úvodu druhého poločasu svitla hostům jiskřička naděje. Po krásné individuální akci Kurečky, který přesně našel naběhnutého Lišku. Ten se v samostatném úniku nemýlil a snížili na 2:1. Jenže za šest minut Novotný neodhadl vysoký míč a soupeře zastavil pouze za cenu pokutového kopu 3:1. Navíc v 55.min. musel ze hřiště Ráček a na hřišti již dominovalo pouze jedno mužstvo. V závěru se sice hostům podařilo snížit penaltou Nevorala. Nic to však nemění na faktu, že po nejslabším podzimním výkonu prohráli 6:2.

starší dorost - MSDD sk. D
10. kolo: SFK Vrchovina - FC Velké Meziříčí 6:2 (2:0)
 
střelci: Liška P., Nevoral                                                                            
rozhodčí:  
sestava:

karty:  
diváků:

<< zpět

Novinky

 

Činnost klubu je spolufinancována
z Programu MŠMT č.VIII:
Organizace sportu ve sportovních klubech

mistrovské utkání muži A 29. kolo:
FC Velké Meziříčí - FC Vikt. Otrokovice 2:4 (0:4)
branky: 2x Duba

mistrovské utkání muži A 17. kolo:
SK Uničov - FC Velké Meziříčí 2:2 (0:0)
branky: Demeter, Bouček

mistrovské utkání muži A 27. kolo:
FC Velké Meziříčí - 1.HFK Olomouc 3:2 (0:2)
branky: Smejkal, Duba, Dolejšmistrovské utkání muži B 22. kolo:
FC Velké Meziříčí B - Sokol KOšetice 1:0 (1:0)
branka: Polanský

Příští zápas

You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MySQL server version for the right syntax to use near 'and datum <= '259200' order by datum, poradi asc limit 0,20' at line 1