FC Velké Meziříčí ročník 2004 na E.ON Junior Cupu první

FC Velké Meziříčí ročník 2004 na E.ON Junior Cupu první


V sobotu 7.6. se naše starší přípravka ročníku 2004 zúčastnila krajského kola E.ON Junior cupu v Náměšti nad Oslavou, tento turnaj bereme jako neoficiální mistrovství České republiky. Na turnaji za velkého vedra startovalo 24 týmu s celé Vysočiny a mezi favority patřila Vysočina Jihlava a FK Pelhřimov. Naštěstí předzápasové typy nevyšly a naši kluci celý turnaj dá se říci s přehledem vyhráli.
V základní 6ti člené skupině, ze které postupovali 3 týmy a výsledky ze vzájemného zápasu se jim počítali v další skupině kluci vyhráli postupně nad Třeští 8:0, Žďárem nad Sázavou 9:2, Humpolcem 5:2, Náměští 5:1 a Vysočinou Jihlava 6:2.
V nadstavbové části, která určila 2 semifinalisty opět ze 6ti člené skupiny kluci porazili Pelhřimov 6:0, Nedvědice 5:0. Jedinou prohru jsme si mohli dovolit v posledním zápase, protože už jsme měli jasně první místo ve skupině s Ivančicemi 5:2,v tomto zápase si odpočinula základní osa týmu a v semifinále a hlavně ve finále se nám tato taktika vyplatila.
Do semifinále jsme šli s jasným cílem nenechat nic na pochybách a vidina celorepublikového finále, které si zajistí pouze finalisté nás hnala za jasným postupem. Naším soupeřem byl celek z Polné, kluci vyhráli jasně 18:2 a mohli se těšit na finále.
Ve finále jsme narazili na doposud neporažený Havlíčkův Brod, na hráčích bylo vidět velké odhodlání a proto jsme si věřili i na ně. První poločas byl ještě celkem vyrovnaný a naši vedli 4:2, druhý poločas byl už zcela v naší režii a celkové vítězství 12:5 jasně ukázalo kdo byl v Náměšti nejlepší.
Z celkového hlediska musím kluky pochválit za přístup k zápasům, zbytečně neztráceli síly na doprovodných atrakcích, byla na nich vidět chuť vyhrávat, ale hlavně to měli srovnaný v hlavě. V zápasech tento faktor dosti rozhoduje a pokud jsou soustředění a předvádí věci co se učí v tréninku, tak potom je radost se na ně dívat. Do celorepublikového finále, které se hraje začátkem září v Třeboni Nám držte palce a my se Vás nepokusíme zklamat.

FC Velké Meziříčí reprezentovali:
Bendová Lucie, Bíbr Tadeáš, Blažek Filip, Doležal David, Havlík Adam, Pacal Josef, Plachetský Matěj, Jarek a Marek Požárové, Raus Daniel, Šimánek Štěpán, Alex a Sam Švábovi, Švejda Petr, Vondráček Martin a Winterling Vít, asistenti trenéra Šimáčka byli Raus Daniel st. a Bíbr Roman

Bližší info na:
http://www.eonrodinnyfotbalek.cz/eon-junior-cup/aktualne/novinky/media-centrum-namest-nad-oslavou.html


<< zpět

Novinky

mistrovské utkání muži A 15. kolo:
FC Velké Meziříčí - TJ Jiskra Rýmařov 1:2 (0:1)
branka: Mucha
ČK: 24. Komínek

mistrovské utkání muži A 14. kolo:
FC Vikt. Otrokovice - FC Velké Meziříčí 2:0 (0:0)
ČK: 68. Dolejš

mistrovské utkání dorost 14. kolo:
FC Velké Meziříčí st. - FC Kyjov 1919 3:4 (2:2)
branky: 3x Sysel F.


FC Velké Meziříčí ml. - FC Kyjov 1919 1:2 (0:0)
branka: Bajer

mistrovské utkání muži A 10. kolo:
FC Velké Meziříčí - 1. SK Prostějov 1:2 (1:1)
branka: Dolejš

mistrovské utkání dorost 13. kolo:
MFK Vyškov - FC Velké Meziříčí st. 2:1 (0:1)
branka: Zedník


MFK Vyškov - FC Velké Meziříčí ml. 2:1 (0:0)
branka: Bajer

Příští zápas

You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MySQL server version for the right syntax to use near 'and datum <= '259200' order by datum, poradi asc limit 0,20' at line 1