Hodnocení jarní části sezóny mladších žáků U13

Hodnocení jarní části sezóny mladších žáků U13


Hodnocení se týká velkomeziříčské části mužstva. Do jarní části jsme vstoupili po výborné zimní pauze, ve které jsme si počínali suverénně na všech halových turnajích. Za celou zimu jsme si připsali jedinou prohru, čtyři remízy, ostatních čtyřicet utkání jsme vyhráli. Těchto výsledků jsme dosáhli díky na pohled velmi pěknému fotbalu.
Na tyto výkony jsme chtěli navázat i v následující části sezóny. Až na pár utkání, ve kterých jsme měli výkonnostní výkyvy, se nám daný cíl podařilo splnit. Kluci v některých zápasech své soupeře doslova válcovali. Herně se dokázali nejen vyrovnat, ale byli schopni i přehrát top týmy, které jsou v naší skupině, jako například Slovácko nebo Zbrojovka.
V průběhu celého jara jsme odehráli čtrnáct utkání. Z nich jsme jedenáct vyhráli, dvakrát remizovali a jen jednou prohráli. Prohru jsme si připsali v derby utkání s Jihlavou. Díky této bilanci obsadili kluci v jarní části sezóny druhé místo za suverénní Zbrojovkou, celkově skončili třetí, což je vynikající výsledek. Naše výkony se podepsali i na výši konečného skóre, které se v průběhu jara zastavilo na hodnotě 101:24.
Za to co kluci na jaře předváděli, jsem opravdu moc rád. Některých výsledků si velice cením, nejvíce asi výhry nad brněnskou Zbrojovkou. Ve kterém dokázala parta kluků z Velmezu porazit tým tvořený nejen hráči z celého Brna, ale i z širokého okolí.
Ještě jednou chci klukům za tuto sezónu poděkovat a doufám, že v příští sezóně, ve které nás čeká přechod do kategorie starších žáků a na celé hřiště, budou na sobě v tréninku pracovat ještě více…

trenér Zdeněk Veselý


<< zpět

Novinky

 

Činnost klubu je spolufinancována
z Programu MŠMT č.VIII:
Organizace sportu ve sportovních klubech

mistrovské utkání muži A 29. kolo:
FC Velké Meziříčí - FC Vikt. Otrokovice 2:4 (0:4)
branky: 2x Duba

mistrovské utkání muži A 17. kolo:
SK Uničov - FC Velké Meziříčí 2:2 (0:0)
branky: Demeter, Bouček

mistrovské utkání muži A 27. kolo:
FC Velké Meziříčí - 1.HFK Olomouc 3:2 (0:2)
branky: Smejkal, Duba, Dolejšmistrovské utkání muži B 22. kolo:
FC Velké Meziříčí B - Sokol KOšetice 1:0 (1:0)
branka: Polanský

Příští zápas

You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MySQL server version for the right syntax to use near 'and datum <= '259200' order by datum, poradi asc limit 0,20' at line 1