Hodnocení utkání mladších žáků U12


SpSM 18. kolo: FC Velké Meziříčí : MSK Břeclav 17:5 (8:2)

Jednotlivé výsledky:
FC VM – SK FŠ Třebíč : MSK Břeclav 3:1 a 6:1
FC Velké Meziříčí : MSK Břeclav 5:1 a 3:2

V tomto zápase jsme chtěli navázat na výborné výkony z minulých utkání. Hlavním cílem do zápasu byla větší snaha o zakončení a jeho provedení. V tomto směru jsme měli v posledních utkáních rezervy.
V prvním poločase jsme tento cíl určitě splnili. Bohužel se ale vytratili ze hry jiné činnosti, a to především pohyb hráčů bez míče a po ztrátě míče "přepnutí" do obranné činnosti a snaha o co nejrychlejší zisk míče zpět.
Druhý poločas dopadl bohužel ještě hůř. Výkonnostně se z něj vymykají pouze brankové situace, které byly sehrány v pohybu a rychlosti. Jinak jsme z výše zmíněných činností neplnili takřka nic. Kluci se asi nechali po prvním poločase vývojem utkání uspokojit a mysleli si, že už jim soupeř neublíží. Na tohoto soupeře to sice stačilo, ale zápas hráčům ve směru výkonnostního zlepšení nedal vůbec nic. Z druhého poločasu si musíme vzít ponaučení, aby se nám takové výpadky příště nestávali.

střelci FC VM: 3x Doležal, 2x Kadlec, 2x Vokurka a Malata Mirek. Dále hráli Pavlasová, Malata Marek, Bibr, Benda, Horák a Bačák.


<< zpět

Novinky

 

Činnost klubu je spolufinancována
z Programu MŠMT č.VIII:
Organizace sportu ve sportovních klubech

mistrovské utkání muži A 29. kolo:
FC Velké Meziříčí - FC Vikt. Otrokovice 2:4 (0:4)
branky: 2x Duba

mistrovské utkání muži A 17. kolo:
SK Uničov - FC Velké Meziříčí 2:2 (0:0)
branky: Demeter, Bouček

mistrovské utkání muži A 27. kolo:
FC Velké Meziříčí - 1.HFK Olomouc 3:2 (0:2)
branky: Smejkal, Duba, Dolejšmistrovské utkání muži B 22. kolo:
FC Velké Meziříčí B - Sokol KOšetice 1:0 (1:0)
branka: Polanský

Příští zápas

You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MySQL server version for the right syntax to use near 'and datum <= '259200' order by datum, poradi asc limit 0,20' at line 1