SpSM 20.kolo FC Velké Meziříčí : MSK Břeclav 26:3 (13:1)

Jednotlivé výsledky:
FC VM – SK FŠ Třebíč : MSK Břeclav 5:0 a 4:0
FC Velké Meziříčí : MSK Břeclav 8:1 a 9:2

hodnocení velkomeziříčské části mužstva:
Našim soupeřem při prvním jarním domácím utkání byla Břeclav. Je to soupeř, který ještě nezískal v průběhu soutěže ani bod a při podzimním měření sil skončilo utkání 31:2 v náš prospěch. Hlavním cílem do zápasu tedy bylo, hrát stále naplno a nic nevypouštět.
V prvním poločase se nám to ještě vcelku dařilo, sehráli jsme několik pohledných akcí a vstřelili osm branek. Ale spousta dalších zůstala nevyužita, hlavním důvodem nezdaru bylo, že kluci začali zápas postupně vypouštět. Druhý poločas byl z tohoto hlediska ještě horší. I když pravdou je, že proti týmu, který je jen minimálně nebezpečný a nedonutí svojí aktivitou soupeře ke zvýšení obrátek se motivace hledá jen velmi těžko, ale my se to musíme naučit.

střelci FC VM: 4x Pavlasová, 4x Vokurka, 3x Vošmera, 2x Malata Mirek, 2x Bačák, 2x Doležal