SpSM 29.kolo FC Zbrojovka Brno - FC Velké Meziříčí 10:6 (7:1)

Jednotlivé výsledky:
FC Zbrojovka Brno : FC VM – SK FŠ Třebíč 5:0 a 2:2
FC Zbrojovka Brno : FC Velké Meziříčí 2:1 a 1:3

hodnocení velkomeziříčské části mužstva:
V posledním zápase sezóny jsme si to rozdali se suverénem soutěže, Zbrojovkou Brno. Díky výkonům, jaké kluci celé jaro a především v posledních kolech předvádí, jsem do tohoto utkání šel s tím, že jsme schopni je vyhrát.
První poločas od nás ale zrovna ideální nebyl. Podle mě to bylo tím, že kluci měli k domácím až moc velký respekt. Ikdyž mi v poločase tvrdili, že to tím nebylo, tak si myslím, že to částečně jejich výkon ovlivnilo.
Po poločasovém povzbuzení a namotivování přišlo i herní zlepšení. Kluci se přestali zbrkle zbavovat míčů, jako v prvním poločase a snažili se domacím vyrovnat fotbalovosní podpořenou velkou bojovností a nasazením. Což nakonec přineslo i ovoce v podobě tří vstřelených branek. Což v součtu poločasových výsledků znamená vítězství velkomeziříčské části mužstva nad Zbrojovkou Brno v poměru 3:4.

střelci FC VM: 3x Malata Mirek, Vošmera