Hodnocení utkání starších žáků U14

FC Sparta Brno : FC Velké Meziříčí-SK FŠ Třebíč 3:7 (1:3)

Samotný úvod utkání byl od nás slabší, probral nás až obdržený gól, na který jsme bleskově odpověděli. Po zbytek prvního poločasu jsme byli lepším týmem. Vstup do druhé půle byl výborný, hned v první minutě jsme zvýšili na 1:4. Bohužel na tuto vstřelenou branku někteří reagovali tak, že už máme zápas jasně vyhraný a výrazně polevili. Výsledkem toho byl jen o minutu později stav 3:4. Směrem dopředu jsme naštěstí byli stále nebezpeční a vytvořili si dost šancí na to, abychom zápas rozhodli ve svůj prospěch. Směrem dozadu to bylo ve druhém poločase horší. Domácí měli hned několik příležitostí zápas zdramatizovat, bohužel většina těchto akcí následovala po našich fatálních chybách. V posledních zápasech dostáváme moc laciné branky, na tomto budeme muset zapracovat.