Mladší dorost porazil Bystrc

FC Velké Meziříčí - FC Dosta Bystrc - Kníničky 2:0 (0:0)

Poslední mistrovské utkání tohoto roku jsme odehráli na domácí půdě proti celku Bystrce.
Do první půle jsme naskočili aktivněji než náš soupeř. Vypracovali jsme si řadu standartnch situací, ale bohužel jsme žádnou nevyužili.
Vyloženou šanci jsme si vytvořili po pěkném uvolnění Vokurky, ale hostující brankář si ze střelou poradil. Hosté nás ohrozili pouze nakopávanými balóny, se kterými si poradil Klíma.
Druhá polovina utkání probíhala prakticky ve stejném světle jak ta druhá. Byly jsme aktivnější směrem dopředu, ale chyběla nám finální přihrávka.
Nevypracovali jsme si moc pohledných kombinací směrem dopředu se zakončením a z toho plynulo několil nadějných šancí hostí.
V 65 minutě jsme se konečně dočkali. Po výborném důrazu Pecha ve vápně jsme vstřelili gól na 1:0. Po vstřelené brance jsme se dostali do psychické pohody. Dali jsme míč na zem a začali jsme kombinovat. Po vydařeném přechodu do útoku byla odpískána penalta proti našemu soupeři. Míč si vzal Rohony a nemílil se. Tímto gólem jsme pečetlili skóre na konečných 2:0.

Dnešní výkon bych neoznačil za náš nejlepší, ale znovu jsme ukázali že bojovnost se vyplácí.

mladší dorost - MSDD sk. D
13. kolo: FC Velké Meziříčí - FC Dosta Bystrc - Kníničky 2:0 (0:0)
střelci: Pech, Rohony

Klíma, Fejt, Hamřík, Pavelec, Chalupa L., Heto, Preisner, Puža, Minařík, Pech, Vokurka - Rohony,Kořínek,Molnár,Hlávka