Mladší dorost porazil Spartu Brno


FC Velké Meziříčí - FC Sparta Brno 2:1 (2:1)

Do utkání se Spartou Brno jsme vstoupili aktivně. V první destiminutovce jsme si vytvořili hned dvě gólové šance, ale nepodařilo se nám proměnit ani jednu. Nejprve střílel mimo Rohony a vzápětí přestřelil odkrytou bránu Pech. V 9 minutě jsme kopali rohový kop, u kterého jsme nedali soupeři žádnou šanci, aby nám zabránili v gólu. Pěknou hlavičkou se prosadil Puža. V 10 minutě na sebe upozornili i hosté a z přímého kopu srovnali skóre na 1:1. V 12 minutě jsme si vytvořili další gólovku, ale Rohony tváří v tvář nepřekonal hostujicího brankáře. V 16 minutě pěknou střelou hostujících vyráží na rohový kop Klíma. V 21 minutě se odráží míč před velké vápno hostujících, ale Puža nastřeluje pouze Břevno. Ve 23 minutě si hosté vytvořili vyložnou šanci, ale míč zkončil na tyči, který odráží Hlávka. Po pěkné individuální prácí dává Krčál v 28 minutě na 2:1.
Do druhé poloviny utkání jsme nevstoupili dvakrát aktivně. Nedařilo se nám udržet míč na svých kopačkách a lacino jsme ztráceli míče. Sparta nás dostávala pod tlak a v delším časovém pásmu jsme pouze odkapávali míč z naší herní poloviny. I když v druhé půli jsme nepředvedli příliš útočný fotbal, tak i přes to jsme si vytvořili několik vyložených šancí, které jsme neproměnili.
Kluky bych pochválil za bojovnost a touhu po vítězství.

mladší dorost - MSDD sk. D
9. kolo: FC Velké Meziříčí - FC Sparta Brno 2:1 (2:1)
střelci: Puža, Krčál
rozhodčí:
sestava:

Klíma, Fejt, Hlávka, Pavelec, Chalupa L., Minařík, Puža, Krčál, Vokurka, Rohony, Pech, střídali: Heto, Kořínek

karty:
diváků:


<< zpět

Novinky

 

Činnost klubu je spolufinancována
z Programu MŠMT č.VIII:
Organizace sportu ve sportovních klubech

mistrovské utkání muži A 29. kolo:
FC Velké Meziříčí - FC Vikt. Otrokovice 2:4 (0:4)
branky: 2x Duba

mistrovské utkání muži A 17. kolo:
SK Uničov - FC Velké Meziříčí 2:2 (0:0)
branky: Demeter, Bouček

mistrovské utkání muži A 27. kolo:
FC Velké Meziříčí - 1.HFK Olomouc 3:2 (0:2)
branky: Smejkal, Duba, Dolejšmistrovské utkání muži B 22. kolo:
FC Velké Meziříčí B - Sokol KOšetice 1:0 (1:0)
branka: Polanský

Příští zápas

You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MySQL server version for the right syntax to use near 'and datum <= '259200' order by datum, poradi asc limit 0,20' at line 1