Mladší dorost prohrál s Havlíčkovým Brodem

FC Velké Meziříčí - FC Slovan Havlíčkův Brod 1:3 (1:2)

V dalším mistrovském utkání jsme doma přivítali celek Havlíčkova Brodu.
Úvod utkání jsme hrubě nezvládli. Nejprve po rychlé rozehrané standartní situaci v první minutě jsme dostali branku na 0:1 a o čtyři minuty později po herní kombinaci hostí na 0:2. Né za dlouho jsme upravili skóre po přesném centru na Molnára, který hlavou upravil skóre na 1:2 po patnácti odehraných minutách. Po vstřeleném gólu se nám hra začala vyrovnávat a vypracovali jsme si několk nadějných šancí, které jsme bohužel neproměnili.
Do druhého poločasu jsme chtěli nastoupit v duchu častěji centrovat před bránu soupeře a dostávat soupeře častěji pod tlak než v první polovině utkání. To se nám bohužel nepodařilo uskutečnit a z toho plynuly zbytečné chyby, které soupeř potrestal třetí vstřelenou brankou do naší sítě.

Dále se nám stala další nepříjemnost, kdy ve 3. minutě utkání musel střídat Heto po zranění kolena.
Se zraněním máme více potíží, kdy na marodce je Chalupa,Vokurka,Krčál.
Ocitáváme se v nepříjemné situaci. Nesbíráme potřebné body, ale hlavně selháváme ve hře. Kazíme spoustu lehkých přihrávek a z toho pramení tahle situace. Musíme se zlepšít ve všech směrech a zamyslet se nad tím co činíme.

mladší dorost - MSDD sk. D
21. kolo: FC Velké Meziříčí - FC Slovan Havlíčkův Brod 1:3 (1:2)
střelci: Molnár

Klíma, Hlávka, Hamřík, Pavelec, Fejt, Heto, Puža, Rohony, Těšík, Pech, Molnár - Minařík, Kořínek, Pártl