Mladší dorost prohrál v derby o gól

FC Velké Meziříčí – FC Žďas Žďár nad Sázavou 0:1 (0:0)

Další mistrovské utkání jsme odehráli na domácí půdě proti vyrovnanému soupeři Žďáru nad Sázavou.
Průběh prvního poločasu nenabídl moc zajímavých šancí. První ohrožení hostující brány měl Těšík, ale střela letěla mimo bránu. Vzápětí střílel Heto, ale střela dopadla stejně jako u Těšíka. Nic více se v prvním poločasu neudálo a proto se skóre neměnilo.
V druhé půli jsme museli nutně zasáhnout do sestavy mužstva, kdy musel opustit hřiště Hamřík z důvodů zranění. Změna sestavy ovlivnila naší hru a z toho plynula branka na 0:1 , kdy Žďáru se podařil rychlý přesun na naší polovinu a dokázal skórovat. Po vstřelené brance náš výkon nebyl dobrý. Ztráceli jsme často balóny a nevytvořili jsme si vyloženou šanci. Poslední naději na vstřelení branky měl Kořínek, ale střela nebyla příliš důrazná na to, aby ohrozila hostujícího gólmana.
Se hrou hráčů jsem nebyl příliš spokojen, ale přesto si myslím že by jsme si bod z tohoto utkání zasloužili.

mladší dorost - MSDD sk. D
5. kolo: FC Velké Meziříčí – FC Žďas Žďár nad Sázavou 0:1 (0:0)

Bartošek, Fejt, Hamřík, Pavelec, Chalupa L., Heto, Puža, Hlávka, Minařík, Rohony, Těšík - Kořínek, Krčál