Mladší dorost remizoval s Blanskem


FC Velké Meziříčí - FK Blansko 2:2 (0:0)

Další mistrovské utkání jsme odehráli z důvodu nepříznivého počasí s druhým týmem průběžné tabulky na umělé trávě na domácí půdě.
Začátek utkání nenabídl moc zajímavých šancí ani individuálních dovedností. První ohrožení branky měly hosté v 26 minutě, kdy nebezpečný centr směřoval do našeho vápna, ale Klíma byl připraven.Po zdařené akci dostali hosté chuť do hry a začali nás přečíslovat. O minutu později jsme měli štěstí, když jsme faulovali hostujícího hráče v pokutovém území, ale naštěstí bylo odpískáno nepovolené postavení hostujícího hráče. První vyloženou šanci jsme si vytvořili v 39 minutě, ale střela Puže směřovala mimo bránu.V 39 minutě jsme museli vystřídat otřeseného Těšíka za Bartoška.
V druhé půli jsme hráli se soupeřem vyrovnanou partii. Hosté dali ve 45 minutě gól, ale nebyl uznán z důvodů špatného postavení hostujícího hráče, ale ve 47 minutě přišel náš čas. Po pěkné vypracované šanci se nádhernou střelou ke vzdálenější tyčí trefil Vokurka. 1:0
Po vstřelené brance jsme si vybrali slabší chvilku. Nejprve jsme inkasovali v 50 minutě na 1:1 a v 53 minutě z rohového kopu na 1:2.
Po rychlém obratu soupeře jsme se dostali pod tlak a z toho plynula penalta proti naší bráně, vypadalo že je vše ztraceno, ale Klíma byl proti a penaltu pěkným zákrokem zneškodnil. Naše sebevědomí se pozvedlo a v 65 minutě jsme upravili skóre na konečných 2:2, kdy po zahrané standartní situaci Hetem se dostal k míči Puža.

Děkuji všem hráčům za odvedený výkon.

mladší dorost - MSDD sk. D
7. kolo: FC Velké Meziříčí - FK Blansko 2:2 (0:0)
střelci: 47. Vokurka, 65. Puža
rozhodčí:
sestava:

Klíma, Fejt, Hlávka, Pavelec, Chalupa L., Minařík (55. Heto), Krčál, Puža, Vokurka (70. Kořínek), Těšík (39. Bartošek), Pech

karty:
diváků:

<< zpět

Novinky

 

Činnost klubu je spolufinancována
z Programu MŠMT č.VIII:
Organizace sportu ve sportovních klubech

mistrovské utkání muži B 18. kolo:
FC Velké Meziříčí B - TJ Nová Ves 1:1 (1:1)
branka: Vlk
ČK: Vlk

mistrovské utkání muži A 22. kolo:
FC Velké Meziříčí - Valašské Meziříčí 4:1 (2:1)
branky: 2x Demeter, Dolejš, Simr

mistrovské utkání dorost 22. kolo:
FC Sparta Brno - FC Velké Meziříčí st. 1:0 (1:0)

FC Sparta Brno - FC Velké Meziříčí ml. 1:1 (0:1)
branka: Chalupa

mistrovské utkání muži A 18. kolo:
FC Velké Meziříčí - SK Spartak Hulín 3:2 (2:1)
branky: Dolejš, Mucha, Simr

Příští zápas

Datum: 28.4.2018
FC Odra Petřkovice - muži A (16:00)

Datum: 29.4.2018
AFC Humpolec - muži B (16:00)

© FC VELKÉ MEZIŘÍČÍ | D.A.N. PRODUCTION | MCRAI