Mladší dorost uhrál druhou remízu


FC Velké Meziříčí - FC Sparta Brno B 1:1 (1:0)

Po středečním zápase v Brně - Kohoutovicích (5:5), kdy po první minutě zápasu to vypadalo, že naši hráči přijeli na nákupy, k nám sobotu přijel další brněnský tým Sparta Brno. Po skušenostech s žákovských soutěžích s tímto soupeřem by se mohlo zdát, že nás bude čekat těžký zápas. Sparta však přijela po odchodu několika  hráčů do jiných týmu v obměněné sestavě. Od první minuty bylo naše mužstvo jednoznačně, což po utkání konstatoval i trenér hostů lepší, ovšem několik neproměněných stoprocentních šancí a vlastní branka v druhém poločase dovedlo utkání do stavu 1:1. Na závěr bych chtěl pochválit hráče hostů, který v 86. min. příznal dotyk s míčem a změnil rozhodnutí sudích z odkopu od brány na náš roh.  

dorost mladší - MSD skupina D
4. kolo: FC Velké Meziříčí - FC Sparta Brno B 1:1 (1:0)
 
střelci:

Čermák

sestava:

Dubec - Kadlec, Benda, Chalupa, Bíbr, Vokurka, Pártl, Sysel F., Doležal, Čermák, Kučerňák


<< zpět

Novinky

 

Činnost klubu je spolufinancována
z Programu MŠMT č.VIII:
Organizace sportu ve sportovních klubech

mistrovské utkání muži A 18. kolo:
FC Velké Meziříčí - SK Spartak Hulín 3:2 (2:1)
branky: Dolejš, Mucha, Simr

mistrovské utkání muži B 17. kolo:
SK Kouty - FC Velké Meziříčí B 4:1 (2:0)
branka: Pech
ČK: Halámek

mistrovské utkání muži A 21. kolo:
MFK Vyškov - FC Velké Meziříčí 0:3 (0:1)
branky: 2x Simr, Dolejš

mistrovské utkání muži B 15. kolo:
SK Přibyslav - FC Velké Meziříčí B 1:3 (0:1)
branky: Komínek, Pech, Mužátko

Příští zápas

Datum: 22.4.2018
muži A - TJ Valašské Meziříčí (10:15)

Datum: 22.4.2018
muži B - TJ Nová Ves (14:00)

© FC VELKÉ MEZIŘÍČÍ | D.A.N. PRODUCTION | MCRAI