Mladší dorost uhrál druhou remízu


FC Velké Meziříčí - FC Sparta Brno B 1:1 (1:0)

Po středečním zápase v Brně - Kohoutovicích (5:5), kdy po první minutě zápasu to vypadalo, že naši hráči přijeli na nákupy, k nám sobotu přijel další brněnský tým Sparta Brno. Po skušenostech s žákovských soutěžích s tímto soupeřem by se mohlo zdát, že nás bude čekat těžký zápas. Sparta však přijela po odchodu několika  hráčů do jiných týmu v obměněné sestavě. Od první minuty bylo naše mužstvo jednoznačně, což po utkání konstatoval i trenér hostů lepší, ovšem několik neproměněných stoprocentních šancí a vlastní branka v druhém poločase dovedlo utkání do stavu 1:1. Na závěr bych chtěl pochválit hráče hostů, který v 86. min. příznal dotyk s míčem a změnil rozhodnutí sudích z odkopu od brány na náš roh.  

dorost mladší - MSD skupina D
4. kolo: FC Velké Meziříčí - FC Sparta Brno B 1:1 (1:0)
 
střelci:

Čermák

sestava:

Dubec - Kadlec, Benda, Chalupa, Bíbr, Vokurka, Pártl, Sysel F., Doležal, Čermák, Kučerňák


<< zpět

Novinky

 

Činnost klubu je spolufinancována
z Programu MŠMT č.VIII:
Organizace sportu ve sportovních klubech

mistrovské utkání muži A 29. kolo:
FC Velké Meziříčí - FC Vikt. Otrokovice 2:4 (0:4)
branky: 2x Duba

mistrovské utkání muži A 17. kolo:
SK Uničov - FC Velké Meziříčí 2:2 (0:0)
branky: Demeter, Bouček

mistrovské utkání muži A 27. kolo:
FC Velké Meziříčí - 1.HFK Olomouc 3:2 (0:2)
branky: Smejkal, Duba, Dolejšmistrovské utkání muži B 22. kolo:
FC Velké Meziříčí B - Sokol KOšetice 1:0 (1:0)
branka: Polanský

Příští zápas

You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MySQL server version for the right syntax to use near 'and datum <= '259200' order by datum, poradi asc limit 0,20' at line 1