Mladší dorost uhrál druhou remízu


FC Velké Meziříčí - FC Sparta Brno B 1:1 (1:0)

Po středečním zápase v Brně - Kohoutovicích (5:5), kdy po první minutě zápasu to vypadalo, že naši hráči přijeli na nákupy, k nám sobotu přijel další brněnský tým Sparta Brno. Po skušenostech s žákovských soutěžích s tímto soupeřem by se mohlo zdát, že nás bude čekat těžký zápas. Sparta však přijela po odchodu několika  hráčů do jiných týmu v obměněné sestavě. Od první minuty bylo naše mužstvo jednoznačně, což po utkání konstatoval i trenér hostů lepší, ovšem několik neproměněných stoprocentních šancí a vlastní branka v druhém poločase dovedlo utkání do stavu 1:1. Na závěr bych chtěl pochválit hráče hostů, který v 86. min. příznal dotyk s míčem a změnil rozhodnutí sudích z odkopu od brány na náš roh.  

dorost mladší - MSD skupina D
4. kolo: FC Velké Meziříčí - FC Sparta Brno B 1:1 (1:0)
 
střelci:

Čermák

sestava:

Dubec - Kadlec, Benda, Chalupa, Bíbr, Vokurka, Pártl, Sysel F., Doležal, Čermák, Kučerňák


<< zpět

Novinky

mistrovské utkání muži A 15. kolo:
FC Velké Meziříčí - TJ Jiskra Rýmařov 1:2 (0:1)
branka: Mucha
ČK: 24. Komínek

mistrovské utkání muži A 14. kolo:
FC Vikt. Otrokovice - FC Velké Meziříčí 2:0 (0:0)
ČK: 68. Dolejš

mistrovské utkání dorost 14. kolo:
FC Velké Meziříčí st. - FC Kyjov 1919 3:4 (2:2)
branky: 3x Sysel F.


FC Velké Meziříčí ml. - FC Kyjov 1919 1:2 (0:0)
branka: Bajer

mistrovské utkání muži A 10. kolo:
FC Velké Meziříčí - 1. SK Prostějov 1:2 (1:1)
branka: Dolejš

mistrovské utkání dorost 13. kolo:
MFK Vyškov - FC Velké Meziříčí st. 2:1 (0:1)
branka: Zedník


MFK Vyškov - FC Velké Meziříčí ml. 2:1 (0:0)
branka: Bajer

Příští zápas

You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MySQL server version for the right syntax to use near 'and datum <= '259200' order by datum, poradi asc limit 0,20' at line 1