Mladší dorost vyhrál derby v Třebíči

HFK Třebíč - FC Velké Meziříčí 1:3 (0:0)

V dnešním duelu v Třebíči nastoupilo proti sobě několik hráčů, kteří v minulosti oblékali stejný dres v jednom týmu v žákovských kategoriích. Dal se proto očekávat napínavý souboj. První poločas ovšem z naší strany spíše připomínal parodii na fotbal.Nezájem o hru, spousta zkažených přihrávek a neplnění  taktických pokynů dovedlo utkání do poločasového stavu 0:0.  Teprve důrazná domluva v kabině a změny v sestavě přinesli zlepšení naši hry a pohodlné vedení 3:0 . V posledních deseti minutách  ovšem naši hoši chtěli soupeře dorazit, zapomněli  bránit a nebýt dvou výborných zákroků brankáře při samostatných únicích soupeře, mohlo utkání skončit i remízou.  Z dnešního utkání nás tak může těšit pouze zisk 3 bodů!