Mladší dorost vyhrál v Boskovicích


FC Boskovice - FC Velké Meziříčí 0:1 (0:1)

Předposlední mistrovské utkání jsme odehráli na půdě posledního celku Boskovic. Do Boskovic jsme jeli s tím, že vybojujeme 100% tři body, to se nám nakonec podařilo za cenu obrovské bojovnosti týmu a dobře chytajícího Klímy.
Do zápasu jsme nastoupili se sestavou, kde hrálo 7 hráčů i za starší dorost. Zápas se vyvíjel ve prospěch Boskovic. V první půli jsme si vytvořili několik šancí, ale tu hlavní jsme si vytvořili ve 30 minutě, kdy se hlavou prosadil Puža. Boskovice nás přehrávali v držení míče a z toho plynul obrovský tlak směrem na naší bránu. Boskovice si vytvořili řadu přesvědčivých šancí, ale buď netrefily bránu, nebo je zastavil skvěle chytající Klíma.
Druhá polovina utkání se odehrávala ve stejném obrazu jak ta první. Postupně nám odcházeli síly a více méně jsme utkání dohráli na naší hrací polovině. Ve 20 minutě druhé poloviny utkání se stala nepříjemná věc, kdy běžící Těšík narazil na koleno hráče Boskovic. Hra byla přerušena na 20 min. z důvodu příjezdu záchranné služby. Po odjezdu záchranné služby se utkání dohrávalo za klidnějšího průběhu, kdy se stav 0:1 do 80 minuty nezměnil.
Za odvedený výkon bych chtěl poděkovat celému našemu týmu a je vidět přes značnou únavu že dokážeme bojovat do poslední minuty. Zranění z 60 minuty Těšíka, které vypadalo hrozivě, nakonec dopadlo dobře. Tímto poděkování posíláme i brzké uzdravení do Boskovic.

mladší dorost - MSDD sk. D
12. kolo: FC Boskovice - FC Velké Meziříčí 0:1 (0:1)
střelci: 30. Puža
rozhodčí:
sestava:

Klíma, Chalupa, Hamřík, Pavelec, Fejt, Minařík, Heto, Puža, Těšík, Pech, Kořínek - Rohony

karty:
diváků:<< zpět

Novinky

 

Činnost klubu je spolufinancována
z Programu MŠMT č.VIII:
Organizace sportu ve sportovních klubech

mistrovské utkání muži A 29. kolo:
FC Velké Meziříčí - FC Vikt. Otrokovice 2:4 (0:4)
branky: 2x Duba

mistrovské utkání muži A 17. kolo:
SK Uničov - FC Velké Meziříčí 2:2 (0:0)
branky: Demeter, Bouček

mistrovské utkání muži A 27. kolo:
FC Velké Meziříčí - 1.HFK Olomouc 3:2 (0:2)
branky: Smejkal, Duba, Dolejšmistrovské utkání muži B 22. kolo:
FC Velké Meziříčí B - Sokol KOšetice 1:0 (1:0)
branka: Polanský

Příští zápas

You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MySQL server version for the right syntax to use near 'and datum <= '259200' order by datum, poradi asc limit 0,20' at line 1