Mladší žáci U13, další turnaj, další jasné vítězství

Mladší žáci U13, další turnaj, další jasné vítězství


V sobotu 1. února jsme odcestovali k dalšímu z halových turnajů, tentokrát do Třebíče. Náš cíl byl jasný, navázat na vítězství z minulých turnajů a vyhrát i tento. Vstup do prvních zápasů se nám povedl, v útočné fázi jsme soupeře přehrávali jak v situacích jeden na jednoho, tak i díky nápaditým kombinačním akcím, které byly mnohdy sehrány na jeden dotek. Směrem dozadu se objevilo několik hluchých míst, ty byli zapříčiněny především snahou všech hráčů zapojit se do útoku. Ve třetím utkání jsme se střetli s týmem Znojma, který byl nejtěžším soupeřem na turnaji. Kluci měli z tohoto protivníka opravdu respekt, což se stalo asi rozhodujícím faktorem. Do zápasu nastoupily koncentrovaní minimálně na sto procent, neustále se povzbuzovali a bojovali jeden za druhého. Výsledkem byli jen občasné návštěvy znojemských v prostoru před naší brankou a naprosto minimální hrozba jejího ohrožení. Naopak my jsme vysílali útok za útokem a vstřelili šest krásných gólů. Bohužel po tomto super zápase opět nastal problém, který řešíme dlouhodobě. Kluci se po sérii vyhraných zápasů uspokojili a závěrečná utkání podcenili, čímž připustili jejich dramatický průběh. Pozitivní na těchto zápasech je, že i tyto dokázali díky svým kvalitám vyhrát, ale už to nebylo s takovou lehkostí jako v úvodu turnaje.

výsledky FC Velké Meziříčí:

FC Velké Meziříčí - Sokol Předín 9:0
FC Velké Meziříčí - HFK Třebíč 7:0
FC Velké Meziříčí - 1.SC Znojmo 6:0
FC Velké Meziříčí - FC Slovan Havlíčkův Brod 5:3
FC Velké Meziříčí - SK FŠ Třebíč 4:2


Na turnaji se vyhlašoval nejužitečnější hráč každého týmu, tentokrát jsme se rozhodovali opravdu dlouho, nakonec jsme takto ocenění Davida Vokurku.

střelci: 9x Vokurka, 9x Malata Mirek, 9x Doležal, 2x Pavlasová, 2x Chalupa. Dále nastoupili Malata Marek, Benda a Bibr.

Náš další turnaj odehrajeme v neděli 9.2. na domácí půdě v hale U Světlé. Touto cestou chceme pozvat všechny fotbalové fanoušky, aby nás přišli na turnaj povzbudit.


<< zpět

Novinky

 

Činnost klubu je spolufinancována
z Programu MŠMT č.VIII:
Organizace sportu ve sportovních klubech

mistrovské utkání muži A 29. kolo:
FC Velké Meziříčí - FC Vikt. Otrokovice 2:4 (0:4)
branky: 2x Duba

mistrovské utkání muži A 17. kolo:
SK Uničov - FC Velké Meziříčí 2:2 (0:0)
branky: Demeter, Bouček

mistrovské utkání muži A 27. kolo:
FC Velké Meziříčí - 1.HFK Olomouc 3:2 (0:2)
branky: Smejkal, Duba, Dolejšmistrovské utkání muži B 22. kolo:
FC Velké Meziříčí B - Sokol KOšetice 1:0 (1:0)
branka: Polanský

Příští zápas

You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MySQL server version for the right syntax to use near 'and datum <= '259200' order by datum, poradi asc limit 0,20' at line 1