Mladšímu dorostu se zatím výsledkově nedaří

FC Velké Meziříčí - TJ Tatran Bohunice 0:4 (0:2)

Další mistrovské utkání jsme odehráli doma na přírodní trávě. Přivítali jsme celek Bohunic.
V prvních patnácti minutách jsme byli aktivnější a vypracovali jsme si 3 slušné akce. Nejprve mohl skorórovat Puža a né za dlouho Heto po pěkné dlouhé přihrávce od Chalupy. Po individuání akci se prosadil Pech, ale hostující brankář byl tam kde měl být. Měly jsme více ze hry, ale ovoce to nepřineslo. V polovině první půle přišla horší stránka našeho utkání. Nejprve po dlouhém autu se prosadil hostující hráč a rozsvítil světelnou tabuli. 0:1. Po vstřeleném gólu se hra prakticky vyrovnala a hosté už nebyli na první dojem pasivní. V 39 minutě to vypadalo že půjdeme do šaten za stavu 0:1 ,ale po standartní situaci hosté upravili skóre na 0:2 po první půli hrací doby.
Druhá polovina utkání nebyla příliš vydařená, nehráli jsme hru, kterou by jsme si představovali a z toho plynul gól na 0:3. Po vstřelené brance 0:3 bylo těžké s tím něco udělat. Klukům docházeli síly a za stavu 0:3 to bylo těžké, jak jsem už zmiňoval. Hra se nám uplně rozpadla a z toho plynul gól, který jsme Bohunicím darovali. 0:4 Po nepříjemným střetu se zranil Hamřík a o chvíli později trápil sval Krčála.
Doufám že to nebude nic vážného a kluci se co nejdříve dají dohromady.
Utkání se nám příliš nepovedlo, ale musíme doufat na lepší zítřky. Doufám že si to kluci vezmou k srdci a příště už dokážeme bodovat.
Hlavně bych chtěl poděkovat panu Deketovi, který byl ochoten nám půjčit Urbánka a Jágrika, kteří odvedli dobrý výkon.