Pavel Simr vstřelil Bystrci tři branky


FC Velké Meziříčí - FC Dosta Bystrc-Kníničky 3:2 (2:0)

Lépe do utkání vstoupili domácí hráči, kteří si pohybem a důrazem v osobních soubojích vytvořili územní převahu, ale do zakončení se dostávali jen sporadicky. V 6.min. zahrál Dufek PVK na hlavičku Simra, který mířil nad bránu. V 18. min. přišla další šance a byla již gólová, když Vyskočil po krásném průniku, pěknou přihrávkou, vyslal Simra do gólové šance a ten se nemýlil – 1:0. Hostující hráči měli příležitost pouze při rohových kopech, ale domácí obrana si vždy poradila a míč dostala do bezpečné vzdálenosti. Do první vážnější šance se hosté dostali v 23. min, kdy se sám před brankářem ocitl útočník Dosty, ale Invald ho skvělým zákrokem vychytal. I v další šanci vynikl Invald a nedovolil hostům srovnat. Další gólová akce Velmezu ze 32. min. začala opět na kopačkách Vyskočila, který poslal centr do vápna, kde se po několika odrazech dostal míč až k Simrovi a ten zblízka podruhé překonal brankáře Bystrce - 2:0. Velmez ještě zahrozil, ale jejich střely mířily vysoko nad. Do šaten tedy odcházeli spokojenější domácí s vedením 2:0.
Do druhého poločasu vstoupilo lépe Velké Meziříčí. Ve 48. min. Smejkal přihrál Simrovi a ten zkompletoval hattrick - 3:0. Hosté však své zbraně nesložili a v 55. min. Doležel přehodil vyběhnutého Invalda - 3:1. Domácí se snažili zvýšit svůj náskok opět o tři branky, jenže brankář Dosty Sehnal, svůj tým držel stále ve hře. V 65. min. přišla další komplikace pro Velmez, když Outrata snížil na 3:2. I přes následný tlak hostí se domácím podařilo ohrozit branku soupeře. V 73. min. to zkoušel Šimáček, ale neuspěl stejně jako Liška v 76. min. Herní převaha Dosty Bystrc pokračovala, avšak vyloženou šanci si z toho nedokázali vypracovat. Domácí Velké Meziříčí tedy nakonec ubránilo vedení 3:2 a i nadále zůstává na prvním místě tabulky divize D. Hlavně za první poločas a začátek druhého si své vítězství zaslouží.

Vyjádření trenéra Smejkala st.: Před dnešním zápasem jsme měli problém se sestavou. Nakonec se nám vynucená změna povedla. V prvním poločase jsme soupeře herně i střelecky přehráli. Vyšel nám i úvod druhého poločasu kdy hattrick zkompletoval Simr. Po zbytečných chybách jsme si nechali dát 2 góly a bylo drama. Do posledních minut jsme se zbytečně strachovali o výsledek utkání. Jsem moc rád, že jsme utkání nakonec vyhráli.

Nejlepší hráči: Simr, Vyskočil, Přichystal

muži A - MSD sk. D
7. kolo: FC Velké Meziříčí - FC Dosta Bystrc-Kníničky 3:2 (2:0)
střelci:

18., 32. a 48. Simr – 55. Doležel, 65. Outrata

rozhodčí:

Fridrichovský, Kučerík, Klement

sestavy:

FC VM: Invald – Mucha Z., Souček (67.Liška), Bouček., Šimáček – Krejčí, Vyskočil (90+1 Caha), Němec, Dufek (90+2.Halámek), Smejkal (90. Beran), – Simr, na lavičce Štefka, Simandl, trenér Smejkal.

FC Bystrc: Sehnal – Marák (65.Urbánek), Fousek, Hajn (75.Kugler), Outrata, Jirásek, Šíp, Doležel, Fiala, Přichystal, Lidmila, na lavičce Košulič, Šplíchal, Bogner, trenéři Toman a Kugler

karty:

Smejkal, Krejčí, Mucha Z., Simr, Liška – Fousek, Outrata

diváků: 410

<< zpět

Novinky

 

Činnost klubu je spolufinancována
z Programu MŠMT č.VIII:
Organizace sportu ve sportovních klubech

mistrovské utkání muži A 18. kolo:
FC Velké Meziříčí - SK Spartak Hulín 3:2 (2:1)
branky: Dolejš, Mucha, Simr

mistrovské utkání muži B 17. kolo:
SK Kouty - FC Velké Meziříčí B 4:1 (2:0)
branka: Pech
ČK: Halámek

mistrovské utkání muži A 21. kolo:
MFK Vyškov - FC Velké Meziříčí 0:3 (0:1)
branky: 2x Simr, Dolejš

mistrovské utkání muži B 15. kolo:
SK Přibyslav - FC Velké Meziříčí B 1:3 (0:1)
branky: Komínek, Pech, Mužátko

Příští zápas

Datum: 22.4.2018
muži A - TJ Valašské Meziříčí (10:15)

Datum: 22.4.2018
muži B - TJ Nová Ves (14:00)

Datum: 28.4.2018
FC Odra Petřkovice - muži A (16:00)

Datum: 29.4.2018
AFC Humpolec - muži B (16:00)

© FC VELKÉ MEZIŘÍČÍ | D.A.N. PRODUCTION | MCRAI