Starší dorost doma porazil Přerov


FC Velké Meziříčí - 1:FC Viktorie Přerov 3:1 (3:0)

Domácí přivítali svého soupeře se snahou odčinit poslední dvě nevydařená utkání. A že to myslí vážně ukázali hned ve druhé minutě. Po centru Ráčka se nádherně trefil Prchal. Hned za pět minut se ve velké šanci objevil s chutí hrající Havlíček. Chybělo jen přesnější zakončení. Druhá branka přišla ve 21.min. Po přesném rohu Nevorala zvýšil na 2:0 Voneš. Vydařený poločas pak korunoval ve 39.min. Pech, kterému Havlíček předložil branku jak na zlatém podnosu.
Do druhého poločasu nastoupili hosté s odhodláním něco s utkáním ještě udělat. Jejich zvýšená aktivita se promítla v mírnou převahu. Sami však mohli ve 46.min. ještě jednou inkasovat . Po Havlíčkově trestném kopu se na malém vápně dostal k míči Pech. Bohužel nastřelil jen brankáře. V 51.min. uchránil domácí od inkasované branky pohotovým zákrokem Michut. O tři min. později však již brance nezabránil. Domácí nechali hostujícímu záložníkovi až příliš
prostoru a ten naservíroval na malé vápno zcela nekrytému Bielkovi 3:1. Nic víc však zodpovědně hrající domácí svému soupeři nedovolili a po zásluze zvítězili.

starší dorost - MSDD sk. D
23. kolo: FC Velké Meziříčí - 1:FC Viktorie Přerov 3:1 (3:0)
střelci: 2. Prchal, 21. Voneš, 39. Pech
rozhodčí:
sestava:

Michut - Kurečka, Voneš (50. Chytka), Novotný, Chalupa (65. Pavelec) - Nevoral, Havlíček, Ráček, Pavlíček - Pech (88. Minařík), Prchal (75. Puža)

karty:
diváků:

<< zpět

Novinky

 

Činnost klubu je spolufinancována
z Programu MŠMT č.VIII:
Organizace sportu ve sportovních klubech

mistrovské utkání muži A 29. kolo:
FC Velké Meziříčí - FC Vikt. Otrokovice 2:4 (0:4)
branky: 2x Duba

mistrovské utkání muži A 17. kolo:
SK Uničov - FC Velké Meziříčí 2:2 (0:0)
branky: Demeter, Bouček

mistrovské utkání muži A 27. kolo:
FC Velké Meziříčí - 1.HFK Olomouc 3:2 (0:2)
branky: Smejkal, Duba, Dolejšmistrovské utkání muži B 22. kolo:
FC Velké Meziříčí B - Sokol KOšetice 1:0 (1:0)
branka: Polanský

Příští zápas

You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MySQL server version for the right syntax to use near 'and datum <= '259200' order by datum, poradi asc limit 0,20' at line 1