Starší dorost doma prohrál s Boskovicemi


FC Velké Meziříčí - FC Boskovice 0:2 (0:0)

V souboji se sousedem v tabulce měli domácí více ze hry. Již v 8.min. Prchal v tváří v tvář brankáři jen těsně minul branku. Hosté se ke slovu dostali ve 22.min., kdy po kombinaci u rohového praporku útočník jen těsně minul. V závěr poločasu si domácí vypracovali dvě stoprocentní šance. Nejprve Havlíček po přesném vysunutí Chalupy v samostatném nájezdu minul. A nakonec ani Pavlíček, který svým napadáním obral hostujícího brankáře o míč, z úhlu prázdnou branku netrefil.

Druhý poločas začal po vynuceném dvojím střídání katastrofálně. Nejprve se z ničeho nic objevil hostující hráč sám před brankářem a domácím ukázal jak se v takové situaci zachovat 0:1. Neuběhli ani dvě minuty a dezorientovaný Kurečka si zády srazil centrovaný míč do vlastní branky. Velkomeziříčští hráči byli v tu chvíli jak opaření. Od 60.min. se z prvotního šoku oklepali. Jejich snaha o korekci výsledku však ztroskotala buď na skvělém zákroku hostujícího brankáře, jako v případě úniku Pecha, nebo malého důrazu ve vápně při stříleném centru Ráčka.

starší dorost - MSDD sk. D
25. kolo: FC Velké Meziříčí - FC Boskovice 0:2 (0:0)
střelci:
rozhodčí:
sestava:

Klíma - Michut, Novotný, Ráček, Chalupa (46. Molnár) - Nevoral, Havlíček(70. Puža), Votoupal (46. Pech) - Pavlíček, Prchal (75. Pavelec).

karty:
diváků:

<< zpět

Novinky

mistrovské utkání muži A 15. kolo:
FC Velké Meziříčí - TJ Jiskra Rýmařov 1:2 (0:1)
branka: Mucha
ČK: 24. Komínek

mistrovské utkání muži A 14. kolo:
FC Vikt. Otrokovice - FC Velké Meziříčí 2:0 (0:0)
ČK: 68. Dolejš

mistrovské utkání dorost 14. kolo:
FC Velké Meziříčí st. - FC Kyjov 1919 3:4 (2:2)
branky: 3x Sysel F.


FC Velké Meziříčí ml. - FC Kyjov 1919 1:2 (0:0)
branka: Bajer

mistrovské utkání muži A 10. kolo:
FC Velké Meziříčí - 1. SK Prostějov 1:2 (1:1)
branka: Dolejš

mistrovské utkání dorost 13. kolo:
MFK Vyškov - FC Velké Meziříčí st. 2:1 (0:1)
branka: Zedník


MFK Vyškov - FC Velké Meziříčí ml. 2:1 (0:0)
branka: Bajer

Příští zápas

You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MySQL server version for the right syntax to use near 'and datum <= '259200' order by datum, poradi asc limit 0,20' at line 1